Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Učiti Astrologiju iz Života :::::::::::::::
(1 viewing) (1) Guest
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije

TOPIC: Učiti Astrologiju iz Života :::::::::::::::

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 10 months ago #5514

• panić
  • Gold Boarder
25. Novembar 1977. 11:45 pm Belgrade

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 10 months ago #5515

• vajner
  • Platinum Boarder
Konjunkciju Merkura i Neptuna ima i natalno u znaku Strelca. Obzirom da je tranzitni Neptun u znaku Riba trebalo bi da povede računa uvek kada se tranzitni Merkur približi Neptunu jer postoji mogućnost da se uticaj Neptuna ostvari kroz neku od simbolika Merkura.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 9 months ago #5782

• panić
  • Gold Boarder
Vraćam se danas sa posla, i oduševljeno gledam razgolićene cure...ne znam gde ću pre glavom...
prolazi kraj mene jedna bomba riba...sa predivnim grudima...uzdahom je ispraćam i kažem u sebi kako ima lepu dušu(grudi)...
trgnem se, astrološki razmislim i skapiram zašto muškarci upotrebljavaju baš ovaj izraz(duša) za ženske grudi...

Dušu u astrologiji simbolizuje planeta Mesec, kao što je poznato grudima takođe vlada planeta Mesec...pa eto odgovora...

Inače u muškom horoskopu Venera opisuje fizički izgled žene koja privlači muškarca...
Kod mene je Venera u raku(grudi) pa nije ni čudo što to prvo primetim na ženi...

Međutim...u mom slučaju mnogo bitniju ulogu igra stepen na kom se nalazi Venera(1 stepen, stepen ovna) pa ja volim zategnute i sportski građene cure(ovan) pa još ako ima lepe grudi...eto meni premije...
The following user(s) said Thank You: indii

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 9 months ago #5784

• panić
  • Gold Boarder
www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudba...marsovci-125762.html
Veoma interesantna izjava Italijanskog fudbalera...haha
Bravo Chiellini Nemci jesu sa Marsa...

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 7 months ago #5923

• panić
  • Gold Boarder
Tačno pre nedelju dana,prošli petak 31.5. izlazio sam sa društvom na splav Sound...
pre izlaska bili smo kod drugara na "zagrevanju" i bilo je tu puno cura...na kraju jedva izađosmo...

Tranzitni Mesec je bio u ribama...
Jedan moj drugar (27.12.1986.Beograd,10:41am) ima za mene jako zanimljivu kartu pa mu često objašnjavam zašto mu se neke stvari zbivaju...

On čovek ima problem, skoro svaki put kad izađemo on zaspi, podznak ribe(spavanje) u egzaktnoj konjunkciji sa Suncem(kafane,splavovi...),5 polje počinje na 12 raka,opet isto...
12 polje počinje na 5 vodolije...haha

I baš to veče kad tranzitni Mesec ide njegovim 12 poljem mi pričamo o njegovom spavanju...
Šta se zbiva dalje...na splavu čovek naravno to isto veče zaspi...odspavao je jedno 15-tak minuta,pa je na kraju pao sa stolice pa smo krenuli kući...
bilo je prošlo 4 sata,oko pola 5 smo stigli kući...
Tada je tranzitni Mesec,koji mu u natalu vlada upravo 5 poljem(mesta za izlaske)...bio u ribama u njegovom 12 polju...tranzitirao mu je ascendent...

Dok pišem ovo setih se šta mu se desilo takođe za vreme izlaska...
jednom prilikom je prosio ispred jedne kafane...prosjaci su predstavljeni upravo planetom Neptun i znakom riba...pa sve što sam maločas naveo opisuje upravo ovo...

hahahha...jednom je zaspao u bioskopu dok smo gledali film...Jupiter(film) u ribama(san) u prvom polju...

Kako čovek može da spava na mestu gde gruva elektronska, izuzetno bučna muzika...12 u vodoliji(buka) pa njemu to naravno ne smeta...
Last Edit: 8 years, 7 months ago by panić.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 7 months ago #5925

• vajner
  • Platinum Boarder
Pitaj ti njega da ne zaspi i prilikom seksa jer mu je VIII polje u Škorpiji a vladar Mars u I polju u Ribama blizu Asc pošto mu je Mars u kvadratu sa Uranom pa "na brzaka" i posle "sova". U prilog tome ide i Pluton iz VIII polja i znaka Škorpije u trigonu sa Marsom iz Riba i sekstilu sa konjunkcijom Neptuna i Sunca.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 7 months ago #5934

• indii
  • Junior Boarder
panić wrote:

On čovek ima problem, skoro svaki put kad izađemo on zaspi,
podznak ribe(spavanje) u egzaktnoj konjunkciji sa Suncem (kafane,splavovi...),
5 polje počinje na 12 raka,opet isto...
12 polje počinje na 5 vodolije...haha hahahha....

nije mu baš lako
Last Edit: 8 years, 7 months ago by indii.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 7 months ago #5959

• panić
  • Gold Boarder
Juce rano krenuo na posao, u bus 16-ice ulazi prosjak(ribe)...bilo je 7:25am

Mesec(sadašnjost) bio je u ribama u tom trenutku i na stepenu riba(12)...prosjak je bio bos(stpala,ribe) prosio je tako što se ispred svakog putnika u busu prekrsti(ribe), i nešto je mrmljao niko ga ništa nije razumeo(ribe)...

Asc tog trenutka je bio na 5 stepenu lava gde se meni natalno nalazi Mars koji mi vlada trećim poljem, pa sam morao ovo da napišem(3 polje)...

A na poslu kolega ubeđuje mene kako je neki treći kolega stvarno lud...
na to ja počinjem da pevam stihove od Balaševićeve pesme Namcor...

"Ne volem, šizove i nervne bolesnike, pre ih puštali za vikend, sad ih puste pravo pred kamere"...

Šta se dalje zbiva...dolazi kraj radnog vremena i ja sam produžio do Slavije(vaga) do osiguravajuće kuce da uzmem polisu za auto...
silazim iz busa na pet metara od kružnog toka(vaga)...i meni ispred nosa salon lepote(vaga) koji se zove VENERA...bilo je 14:35...

Asc trenutka na 27 stepenu vage...salon lepote(vaga) kod kruznog toka(vaga) na ulici(27 stepen)...i to sve u ulici Bulevar Oslobođenja...

Beograd je oslobođen 20. Oktobra 1944. za vreme vladavine znaka vage...

Greškom(ribe) ulazim u Uniqa(Austrijanci-vaga) osiguranje...na kraju dolazim do Wiener Stadtische-a(Bec-vaga)...(asc na 27 vage)...

Tamo mi pogrešno(ribe) urade prvu polisu...haha

Ocaran jucerasnjim dogadjajima koje su zvezde začinile zovem profesora Nikolu da mu to sve ispričam...

Bilo je 20:40...i pričam mu o kružnom toku i Veneri, a Mesec u ribama(gde je Venera egzaltirana) na stepenu vage(19)...

Asc tog trenutka bio je na 11 stepenu(astrologija) jarca, zajedno sa Plutonom pa samo pričali i o nekoj operaciji(Pluton)...Pluton retrogradan(znaci egzaktno)...

ludo burazere ludoooo...
The following user(s) said Thank You: Uranka11, indii

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 5 months ago #6000

• vajner
  • Platinum Boarder
Pre neki dan sretnem prijatelja koga dugo nisam video i malo popričasmo. Priča da je krajem juna putovao za Tursku poslom po neku robu i da je bio u Ankari. Ja, u čudu! Zar baš kad su nemiri a i astrološke prognoze nisu povoljne! Reče da zna za to, da je čitao na forumu gde piše "..., protesti će tek da jačaju..." ali je našao rešenje. Kada je polazio na put njegova baka pljusne za njim bokal vode i stvar rešena. Pitam ga kako se toga setio a on reče da se toga setila njegova baka sa kojom je razgovarao pred polazak na put.
The following user(s) said Thank You: logos

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 3 months ago #6153

• Nikola
  • Administrator
Ljudskom rasom, ali i Psima vlada ista planeta - Mesec. A kao što znamo, Mesec vlada i našim Emocijama:

Istraživanja potvrdila: Psi imaju osećanja slična ljudima
M.M.V | 07. 10. 2013. - 12:27h |

Gregori Berns profesor neuroekonomije na univerzitetu u Atalanti, došao je do zvaničnog zaključka da i psi imaju osećanja koja se ne razlikuju previše od ljudskih.

Nakon meseci istraživanja, profesor Berns je uspeo da definiše tačno koji deo psećeg mozga je zadužen za njegova osećanja, i došao je do interesantnog zaključka.

"Deo mozga, koji se naziva i "kaudat jezgro", zadužen je za emocije koje osećamo pri očekivanju stvari koje volimo, poput hrane, ljubavi i novca. Kod pasa isti taj deo mozga je zadužen za prepoznavanje mirisa vlasnika koji je na kratko izašao iz njihovog videokruga.", kazao je Berns.

On je naveo da to ne znači da nas psi bezuslovno vole, već da nas samo povezuju sa stvarima koje su njima značajne.

Profesor je takođe otkrio ii da je nivo psećih emocija u rangu ljudskog deteta kada je reč o ljubavi i povezanosti.
Last Edit: 8 years, 3 months ago by Nikola.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 3 months ago #6177

• Nikola
  • Administrator
Fudbalski klub Crvena Zvazda je rođena u znaku Riba. U poslodnje vreme možemo samo da se začudimo (Ribe) šta se dešava sa tim klubom, jednim od najboljih svetskih klubova.

Pogledajte ovu vest:

Pečurke rastu na terenu Marakane

D. Nikolić | 23. 10. 2013. - 13:55h | Foto: Dušan Čavić / Instagram |
Svašta smo videli u domaćem fudbalu, ali po prvi put je zabeleženo da na terenu jednog Superligaša, i to na terenu beogradske Marakane, rastu - pečurke.
Fotografiju sa Zvezdinog igrališta je na Instagramu objavio Dušan Čavić, upoznavši tako javnost sa neobičnim rastinjem na "zelenom tepihu".

Do sada smo viđali i lepo sređene terene i one na kojima ne bi smeo da se igra fudbal jer bi zbog rupa i džombi neko mogao da polomi nogu, ali pečurke... pečurke na Marakani zaista nismo očekivali.

------------

Znakom Riba vlada Neptun - Pečurke....

Riba vlada i hapšenjem, pa je legenda kluba , najbolje levo krilo sveta, Dragan Džajić bio u zatvoru (Ribe)...

Taj klub je posetio predsednik Rusije (Ribe) Putin...A bilo bi dobro da ga kupi neki Rus - Ribe.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6209

• Nikola
  • Administrator
Predsednik Nikolić zida crkvu na svom imanju u rodnoj Bajčetini
Tanjug | 02. 11. 2013. - 14:51h |

U Bajčetini, nadomak Kragujevca, rodnom mestu predsednika Srbije Tomislava Nikolića, osveštan je temelj hrama Svetog velikomučinika Dimitrija, koji će biti izgrađen na imanju i sredstvima srpskog predsednika, rekao je Tanjugu vladika šumadijski Jovan.

-----------------

Presednik Srbije Tomislav Nikolić ima vrh 10 polja (biti na položaju, u njegovom slučaju biti Predsednik) na 13. stepenu znaka Riba, pa on , kada je postao Predsednik (10.polje) zida (vrh 10.polja na 13. stepenu - stapen Ovna - zidati, graditi) crkvu (10.polje u znaku Riba)...

Ako, hvala Bogu, bilo bi dobro da se oni koji mogu , oduže svom narodu na sličan način - da zidaju crkve, bolnice, domove za napuštenu decu, domove za sirotinju, biblioteke...
Last Edit: 8 years, 2 months ago by Nikola.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6210

• Joe
  • Gold Boarder
I ja podržavam ovu akciju i trebalo bi da bude za primer svima onima koji mogu da pomognu i učine neko dobro i humano delo. Osim što je 10.polje na stepenu ovna (graditi), takođe se i drugi vladar 10.polje, koji je ujedno u 10.polju, nalazi u ovnu i to na 13.stepenu. Simbolika planete jupiter, kao i neptuna na stepenu strelca, ukazuje dodatno da je u pitanju religijski objekat.
Što kaže Nikola, daj bože da se što više ljudi aktivira i ugleda na ovo delo (a moglo bi slobodno da postane običaj i kod drugih političara da se promovišu i stiču popularnost na ovaj način), a meni iz Tomine karte sa pozicijom neptuna u 5.polju u konjukciji sa mesecom i saturnom liči na domove i bolnice za decu. Svakom ko se pridruži sličnim akcijama skidam kapu!
The following user(s) said Thank You: Nikola

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6211

• Joe
  • Gold Boarder
Na današnjem večitom derbiju između partizana i crvene zvezde došlo je u jednom trenutku do prekida utakmice usled požara koji su izazvali navijači partizana. Ubacio sam odmah vreme trenutka 02.11.2013. 7:13 PM. Interesantno, asc na 1. stepenu (sport) raka (ljudi, sve u svemu malo agresivniji - navijači), a vladar mesec u 5.polju (stadion). Mesec na 0.stepenu (najjače dejstvo) škoripije i logično je da su se "grobari" malo više opustili. Ponela ih malo atmosfera (mesec - stapanje sa masom ljudi). Mesec je u konjukciji sa još 3 planete u škoripiji. Sva sreća da su ove planete u dobrim aspketima, naročito sa marsom (požar), tako da niko srećom nije stradao. Navijači su malo poprskani vodom (mesec)...verujem da su se lepo nauživali...naravno ne mislim na navijače već na huligane

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6212

• logos
  • Expert Boarder
"Predsednik Nikolić zida crkvu na svom imanju u rodnoj Bajčetini

Presednik Srbije Tomislav Nikolić ima vrh 10 polja (biti na položaju, u njegovom slučaju biti Predsednik) na 13. stepenu znaka Riba, pa on , kada je postao Predsednik (10.polje) zida (vrh 10.polja na 13. stepenu - stapen Ovna - zidati, graditi) crkvu (10.polje u znaku Riba)..."

Negde sam video Tominu kartu za vreme rođenja 13:42. MC je na 25. stepenu Riba (isto stepen Ovna) ali je Neptun u 4. kući a on kada postane predsednik zida crkvu u svom dvorištu (MC u Ribama na 25. stepenu a vladar Neptun u 4. kući).
Time to create page: 1.21 seconds