Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Učiti Astrologiju iz Života :::::::::::::::
(1 viewing) (1) Guest
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije

TOPIC: Učiti Astrologiju iz Života :::::::::::::::

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6214

• Nikola
  • Administrator
Ja se nešto nisam bavio kartom trenutnog predsednika Srbije, pa ne znam koja je karta tačna...da li sa MC na 13 ili 25 Riba ?

Možemo pokrenuti temu sa njegovim horoskopom, da bi došli do tačnog horoskopa...

PS
To sa Neptunom u 4.polju ima više smisla....treba proveriti i ostale činjenice iz njegovog života

PS 2.
meni lično je interesantan podatak da i presednik Srbije T.Nikolić i Aleksandar Vučić imaju 10.polje u znaku Riba, što opisuje sudbinu njihovog bivšđeg šefa (10.polje) Vojislava Šešelja - zaglavio zatvor (Ribe)u Hagu...
Last Edit: 8 years, 2 months ago by Nikola.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6248

• Joe
  • Gold Boarder
Ove godine mi solarni horoskop pada dan ranije nego što mi je rođendan...tačnije danas. Dolazim kući samo na kratko nešto da uzmem i sa vrata čujem da zvoni telefon. Moj deda mi čestita rođus, prvi i pre vremena. U ovogodišnjem solaru sam u podznaku lav (inače, ovaj znak vlada rođendanima), sa suncem u 4.polju - pa je logično da mi čestita prvi neko iz porodice, a sunce u konukciji sa saturnom fovori da je deda u pitanju. Naravno, zove me preko dana jer lav vlada danom. A deda je, inače, lav u horoskopu, i mi njegov rođendan nikad ne zaboravljamo. Eto, baš sam srećan, morao sam da se pohvalim...zato što sam LAV.
Živeli...i popijte nešto na moj račun
The following user(s) said Thank You: Nikola, indii

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6249

• logos
  • Expert Boarder
Ako podesimo današnji horoskop da Asc bude u znaku Lava postoji verovatnoća da je Merkur, koji je na 3. stepenu, u 3. kući (telefonski poziv). Merkur je u stelijumu sa Saturnom (deda) i Suncem (vladar Asc) i preko njih je u trigonu sa Jupiterom (sreća) koji vlada 5. kućom (rođendan) a Jupiter i Saturn sa Suncem su u sekstilima sa Marsom (vladar Sunca) iz 2. kuće (novac) u znaku Device (posao, zdravlje). Verovatno je deda poželeo sreću (Jupiter), zdravlje (Devica), da zaradiš (Mars u Devici) puno (Jupiter) para (2. kuća) i da ga provedeš u veselju (Sunce u sekstilu sa Venerom iz 5. kuće).

Srećan rođendan!!! Hvala na piću!
Last Edit: 8 years, 2 months ago by logos.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6250

• Joe
  • Gold Boarder
Hvala ti na čestitki najlepše. Deda i baba su mi poželeli da doživim njihove godine i hvala im na tome...nadam se da imam njihov gen za dugovečnost A ja ću sebi poželeti da iskoristim dobar solarni horoskop pa da zaradim i neku paricu Naravno, nikad ne treba gubiti iz vida da je naše zdravlje, kao i zdravlje i dobrobit naše porodice i naših najdražih najveće bogatstvo. Ali dobro je kada nas i sreća prati.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6251

• Joe
  • Gold Boarder
E, a sada kao lav imam jednu sjajnu astrološku priču da vam ispričam. Ko mi je danas prvi čestitao rođendan (posle žene i dece, naravno). Znači, da podsetim, u solaru sam podznak lav sa suncem u 4.polju. Sunce je u konjukciji sa saturnom na 15.stepenu u 4.polju i merkurom na 3.stepenu u 3.polju. Znači, danas u 8 h ujutru, kada sam odveo decu (lav) u školu i u vrtić (3.polje) otišao sam na veliki parking iza zgrade da parkiram auto.

Prilikom parkiranja auta (merkur na 3.stepenu u 3.polju) u rikverc (saturn, još na 15.sstepenu - auto), nisam uopšte primetio da mesto nije prazno već se na tom mestu nalazio auto. Naravno, svojim zadnjim delom udario sam auto koji je bio parkiran i razbio mu jedan far (sunce) i malo iskrivio branik (saturn). Naravno, auto koji sam udario bio je crne (jarac, saturn) boje, stariji (jarac). Inače mi je 3.polje solara u vagi (boje), a venera se nalazi u jarcu u konjukciji sa plutonom. E sad, šteta nije bila velika...ali ono što sledi je interesantno.

Moje malo čukanje na parkingu (inače, merkur-saturn - kola koja stoje, parking, sa suncem i saturnom u 4.polju - ispred, tj.iza zgrade gde živim) video je neki čovek koji mi je odmah prišao. Rekao je da je policajac (lav) u civilu. Savetovao me je da je najbolje da zovem miliciju, iako sam ja iskreno mislio da zakačim broj mob telefona na auto koji sam udario, kako bih vlasniku nadoknadio štetu. Ništa, zovem pandure, koji malo kasnije stižu. Dok ih čekam pored mene dolazi da se parkira devojka koju poznajem. Tek u trenutku pisanja ovo posta jasna mi je i njena simbolika. To je sestra (merkur) moje bivše devojke sa kojom sa u mladosti bio u dužoj vezi (sunce i saturn - bivša devojka u konjukciji sa merkurom - njena sestra=. Naravno, tu devojku nisam viđao godinama (kao ni bivšu).

Kada su došli policajci situacija se malo zakomplikovala i shvatio sam da sam mogao naivan i pošten da nastradam. Pretilo mi je gubitak dozvole na 3 meseca i kazna od 15-30.000 din (da nisam zvao, moglo je da bude kao još gore). Dobra volja pandura (pošto su me ispitali gde radim, a ja im objasnio da radim na projektu koji finansira republička vlada i od značaja je za državu (sunce) i sarađujem sa fakultetom (sunce na 21.stepenu)), kako oni kažu, bila je ključna da pronađemo ime osobe vlasnika automobila i da ga kontaktiramo. Ispostavilo se da žena, vlasnik automobila, radi u gradskoj skupštini (sunce - vlast, u 4.polju - gradska). Naravno, rekao sam svima da mi je i rođendan (lav).

Na kraju se sve dobro završilo, kao što sam i očekivao. Sunce je u trigonu sa jupiterom (sreća) i sekstilu sa marsom (srećno čukanje), a u pomenutom stelijumu planeta se nalazi i severni čvor. Naravno, otišli smo u osiguravajuću kuću (venera vladar 3.polja je na 8.stepenu (osiguranje) jarca u konjukciji sa plutonom (osiguranje) na 9.stepenu, a ova konjukcija je u sekstilu sa mojim merkurom. Ime osiguravajuće kuće je Dunav osiguranje (Dunav - velika, svetska (9.stepen) reka (pluton, kao i venera vladar 3.polja na 8.stepenu). Naravno, i u osiguravajuću kuću smo išli u 2 navrata (ništa iz prve ne uspeva - dejstvo jarca i saturna).

Ovo čukanje na parkingu se inače vidi i u mojoj natalnoj karti. Vladar 3.polja je mesec u konjukciji sa saturnom (parking, u rikverc, odnazad) i kvadratu sa neptunom (ne videti, pogrešiti). Ove planete su u široj konjukciji sa jupiterom i sekstilu sa suncem i uranom, tako da mi rođendan donosi sreću i uspevam sa policajcima da izađem na kraj. A uran mi samo pomaže da sve lepo astrološki sagledam i propratim, i da se smeškam razvoju događaja. Naravno, na ovaj događaj gledam kao na astrološki poklon...što kažu ljudi neka se zbije na to...neka se potroši malo "loše" energije...znajući ovo, nisam se uopšte nervirao. A i sve je dobro što se dobro svrši (pluton, 8.stepen - svršavanje...šalim se naravno ).

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6252

• Nikola
  • Administrator
Hehehe...lep opis (rođendanskog) događaja...

Priznaj, da ne znaš Astrologiju, kao što znaš, ne bi tako prihvatio taj događaj...više bi se nervirao, brinuo, i slično

Kako je interesantnije nama Astrolozima, kada događaje iz života, ma kakvi oni bili, proživimo i iz ugla Astrologije......obični ljudi nemaju ta iskustva.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6253

• Joe
  • Gold Boarder
Jeste, sjajno je biti drugačiji od drugih i znati nešto što drugi ne znaju. To je tako uzbudljivo i interesantno, ta mogućnost spoznaje istine daje da smo uvek korak ispred drugih, daje nam neku inteligenciju, mogućnost usklađivanja sa Univerzumom, da smo u pravo vreme na pravom mestu...naravno, što je znanje i iskustvo veće, to smo bliži svemu tome...a kad nam je nešto u duši, to je deo nas, i rast i napredak u toj oblasti su neminovni (jupiter - inteligencija je u raku - duša egzaltiran), pa tako i naše astrološko znanje, pa tako i naše poznavanje života kroz astrologiju. Sada sam se nafilozofirao, nemojte mi zameriti tako nekako sam mislio
Last Edit: 8 years, 2 months ago by Joe.
The following user(s) said Thank You: Nikola, Uranka11

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6254

• Nikola
  • Administrator
Da, svakako si u pravu, pravo viđenje stvari.

Iz mog ugla, pošto se već dugo bavim Astrologijom, i tokom tih decenija (uh...decenija), pročavao sam mnoge oblasti ljudskog života, i raznorazna ljudska pobnašanja u datim situacijama, tako da vremenom ne možeš da se oslobodiš, već uslovnog refleksa, da sve što se desi, nama i drugima, puštaš kroz prizmu Astrologije, i sagledavaš stvarnost iz tog ugla.

Jedan deo mozga uvek radi na to "gorivo". I to nikada neće prestati.
Last Edit: 8 years, 2 months ago by Nikola.
The following user(s) said Thank You: zlatkoOS

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6255

• logos
  • Expert Boarder
"Ovo čukanje na parkingu se inače vidi i u mojoj natalnoj karti. Vladar 3.polja je mesec u konjukciji sa saturnom (parking, u rikverc, odnazad) i kvadratu sa neptunom (ne videti, pogrešiti). Ove planete su u široj konjukciji sa jupiterom i sekstilu sa suncem i uranom, tako da mi rođendan donosi sreću i uspevam sa policajcima da izađem na kraj."

Iz tvojih ranijih postova se može zaključiti tvoja natalna karta. Čini mi se da je rastojanje Meseca i Saturna od Jupitera malo više za uobičajene orbise. Jupiter (sreća) je u izgonu i zajedno sa Marsom (sudar) u napetim kvadratima sa retrogradnim (nešto što se ponavlja) Merkurom (auto, saobraćaj) i konjunkcijom Sunca (osoba) i Urana (naglo, ishitreno, bez kontrole, nervozno) pa se ne treba nešto mnogo uzdati u sreću jer je Mars vladar 12. kuće (propusti, previdi i sl.) i suvladar Sunca i Urana a i nalazi se natalno blizu Regulusa. Za vreme ovog događaja Mesec (vladar 3. kuće - saobraćaj, vožnja) je bio na 12. stepenu (previd) i na vrhu 12. kuće (previd) koja je upravo na istom stepenu znaka Ovna (akcija bez mnogo razmišljanja).

Slavljeniče, oprezno! Neko je rekao da je predostrožnost majka svih vrlina.
The following user(s) said Thank You: Joe

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 2 months ago #6257

• Nikola
  • Administrator
Psi potekli iz Evrope

Tanjug | 15. novembar 2013. 09:55

Nova studija, zasnovana na genetskoj analizi drevnih i modernih pasa i vukova, pokazuje da su se psi prvi put pojavili u Evropi pre 18.000 godina

------------

Logično, Evropa je "rođena" u znaku Bika, Mesec vlada psima , a Mesec (psi) je egzaltiran u znaku Bika (Evropa).

PS
To su mogli da pitaju Astrologe, da ne gube vreme....

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 1 month ago #6337

• panić
  • Gold Boarder
www.magazin.ba/video/da-li-ste-ikad-prim...ove-video-31082.html

Interesantan reklamni video za razne satove...gle slučajno u većini slučajeva sat pokazuje 10 sati i 10 minuta...

sat(Saturn) 10:10(analogno 10 znaku zodijaka jarcu i planeti Saturn)

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 1 month ago #6338

• logos
  • Expert Boarder
This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.
Last Edit: 8 years, 1 month ago by logos.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 1 month ago #6339

• panić
  • Gold Boarder
Hvala ti što si mi proširio vidike...ja se baš razmišljam sta je po sredi...

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 1 month ago #6340

• zlatkoOS
  • Expert Boarder
  • u potrazi ...
panić wrote:
Hvala ti što si mi proširio vidike...ja se baš razmišljam sta je po sredi...

četvrtak

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 8 years, 1 month ago #6341

• panić
  • Gold Boarder
Time to create page: 0.42 seconds