Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Prognoza fudbalskih utakmica
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Prognoza fudbalskih utakmica

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 4 years, 3 months ago #6056

• Joe
  • Gold Boarder
Gledam utakmicu Srbija-Hrvatska i na poluvremenu reko ajd da vidim natalnu kartu. Nešto se nisam bavio prognozom utakmica... Podznak u biku - Srbija, protivnik 7.polje u skorpiji - Hrvatska. Vladar asc venera je u vagi pa je došlo dosta političara na utakmicu, uglavnom naših jer je venera vladar našeg tima. Venera je u svom znaku - prvo poluvreme nekako su kao uigrani, fino igraju. Ali je ista planeta neaspektovana i bojim se da nećemo dati go do kraja. Saturn u 7.polju u škorpiji - Hrvati su se celo prvo poluvreme branili. Saturn je još u kvadratu sa marsom, vladarem 7.polja. Ali je mars u lavu (pobeda), a saturn iz 7.polja (Hrvatska) u sekstilu sa suncem (uspeh), trigonu sa jupiterom (sreća) i neptunom (na mufte). Mars je u trigonu sa uranom na 11.stepenu u 12.polju, pa mogu na brzaka, iz prekida (uran), na frku (12.polje) da daju go. Istina, baš kad sam ovo konstatovao hrvati su dali go...Nadam se da grešim i da nas neće pobediti.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 4 years, 3 months ago #6057

• Joe
  • Gold Boarder
Jea, dali smo gol!!!
Last Edit: 4 years, 3 months ago by Joe.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 4 years, 3 months ago #6058

• Joe
  • Gold Boarder
Saturn u kvadratu sa marsom - puno prekida u 2.poluvremenu. Jedan jako oštar start do strane Hrvata. Venera vladar asc je na 24.stepenu (ribe) vage (sudija) - sumnjive odluke sudija, iygubio je utakmicu, puno grešaka (ribe). Venera u kvadratu sa jupiterom - nismo ni imali šanse za svetsko prvenstvo.
Ali naši momci su bili fer i sve je protklo u najboljem redu - venera u vagi.
Možda i ja astrološki grešim u tumačenju, ne znam jer nisam mnogo ni gledao astrološke prognoze...ali nešto mi se piše pa reko ajde.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 3 months ago #7579

• gost
  • Fresh Boarder
Izvinjavam se unapred zbog nepristojnosti. Nepristojna sam što uopšte pišem ovde iako se ne bavim astrologijom. Nemojte me shvatiti pogrešno, astrologija me itekako interesuje ali ja to jednostavno ne bih umela. U svakom slučaju, uživam čitajući vaše diskusije i već neko vreme svakodnevno posetim i ovaj sajt kad prelistavam dnevnu štampu. Dopada mi se uljudnost i umeće komunikacije, timski rad, stručnost, opšta kultura i obrazovanje... koje kao jedna probrana ekipa pokazujete na stranicama ovog foruma. Da ne dužim, ne mogu da izdržim a da ne pitam, budući da znam da među vama ima onih koji prate sport (hint: ova, Noletova i jugonostalgična tema), da li se neko među vama za svoje potrebe bavio Evropskim prvenstvom u košarci? Nisam kladioničar, nemam nameru da zloupotrebim bilo šta što bi neko eventualno podelio na tu temu, ništa slično. Bila bih zahvalna da čujem odgovor na pitanje hoću li imati razloga za zadovoljstvo na kraju prvenstva. Dakle, samo jedno "da" ili "ne". A zadovoljilo bi me polufinale, ništa manje od toga. Eventualno kakvi su aspekti u godinama koje dolaze za srpsku košarku generalno jer je klupska košarka užas živi a imali smo možda i najgore leto u istoriji u takmičenjima mlađih kategorija... Nemojte zameriti, košarka mi je strast od malih nogu.

Naravno, sve pod uslovom da se neko prethodno već bavio time zbog sebe, a ako nije - nema veze. Jasno mi je da niste ovde radi želja i pozdrava... Srdačan pozdrav i želim vam svima sve najlepše i još jednom se izvinjavam zbog ovog upada.
Time to create page: 0.32 seconds