Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Prognoza fudbalskih utakmica
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Prognoza fudbalskih utakmica

Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2181

• mxm
Bilo bi super da ovde istresamo svoja saznanja o astroloskim predvidjanjima tokova fudbalskih utakmica i da razmatramo konkretne slucajeve.

Pa ako neko ima neki predlog za neku nadolazecu utakmicu da probamo.

Sta mislite?

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2182

• PredragAleksic
Večeras u 20:4 5 Arbroath-Aidrie, 3. škotska liga, 7+. Kvota 18. Uplatio sam 1000 dinara, intuicija.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2184

• simonovskiart
Molim da ovaj Forum ne kvarimo za koristoljubje i sportske prognoze:NOVAC: nije u redu.Voli vas Simonovski.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2191

• mxm
Ma mene samo interesuje sistem prognoziranja, utvrdjivanja pravila, razumem vas apel u potpunosti i hvala vam iskreno, ali ipak pokusacu da proanaliziram zahtevanu utakmicu iako se zavrsila, pa cu onda jos jednu analizu objasnjenja ako sam promasio prognozu, da vidim zasto. ne radi se o kladjenju vec o vestini prognoziranja i uzasnoj zabavnosti istog.

Arbroarth Airdrie
This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2192

• mxm
Prvi korak utvrdjivanje dresova
Domacin Arbroarth nosi crne dresove, beli sorc i stucne
Airdrie nosi bele dresove sa crvenom sarom oko vrata, rezervni skroz crno
Dakle pretpostavljam da se nisu koristili rezervni dresovi i da cemo imati u principu crne protiv belih

Dodelio bih Asc u vagi crnu boju jer je vladar u apl. opoziciji sa saturnom dakle Arbroarth
A ovnov mars je slab retrogadan, izbeljen u devici, samo jedna crvena sara - Airdrie

Drugi korak sta radi mesec ?
U sportskoj horarnoj astrologiji mesec je predstravnik asc, ovde je sa juznim cvorom, dakle gubitak
Dalje, gradi kvadrat sa suncem (a bilo kakav aspekt je pozitivan) koje vlada petom descedenta - daje dobru igru dsc.
Mesec gradi i kvadrat sa marsom, koji vlada dsc - om sto bi znacilo pobedu (ili utisak pobede, o tome kasnije) ali da je u oviru 5 stepeni koliko se uzima za znacajno tokom 115 minuta.

Treci korak sta radi tacka srece ?
Ovde tacka srece stoji sa zenitom orbis 2 stepena, sto znaci da asc tim ima srece i to narocito u prvom delu igre (jer se fortuna moze jako brzo i nepredvidljivo kretati u vremenu kroz horoskop), moze cak i da se desi da srecno daju gol ili protivnici da nemaju srece da postignu gol.

Sledeci korak sta radi tacka pobede ?
Nista narocito, stoji na 24 bika sto je vrh trece kuce dsc, te ukazuje na neku njihovu nezgodu od povrede igraca do kartona ili blamaze tipa proturanje kroz noge, uspanicene intervencije itd.

Sledeci korak cuveni Sabijan simboli: nista narocito ni na prvom ni na drugom stepenu, ali leptir proboden na nultom stepenu vage, i na 2. stepenu vage neka promena, a prvi stepen ovna komicar postaje covek, mozda klovn (sprdnja) pokazuje da se ovaj put ne sali

Puno golova ?
Cetvrta kuca samo jedna planeta pluton, deseta samo fortuna, to ukazuje na malo golova, iako je pluton uvek umesan u katastrofalne poraze

Ugaoni ?
Uran koji sugerise iznenadjenje
--------------------------------

Naravno pogledati strucne prognoze. Sanse na strani domacih, 7 pobeda u nizu, domaci teren, gosti samo dve pobede od 7, realna snaga na strani domacih.

Ako sam potrefio dresove moja astroloska prognoza bi rekla 1:0 za goste ali ako su gosti dosta slabiji to moze biti i neresen rezultat.

E sad ono sto sam rekao da cu napomenuti kasnije (teorija)
Jako slab tim u mecu protiv mnogo jaceg ako je nereseno ili minimalan poraz to je uspeh za njih i u ocima javnog mnenja - meseca, stoga horarni horoskop moze cak pokazivati i pobedu.
Last Edit: 8 years, 2 months ago by .

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2193

• mxm
adrenalin raste, da je samo mesec kvadrat mars cist pa da proglasim pobedu descedenta

sacu da vidim

Arbroath 2 - 2 Airdrie

sa sajta www.tipovi.rs

Domacin pobedjuje

I jedan i drugi tim imaju problema sa povredama. Mislim ipak daje domacin bolji tim i da pobedjuje danas. Izbice na prvo mesto ako pobede danas. Motivacija je velika znaci u ekipi. Gosti su primili 54 gola u ligi a pri tom ce igrati sa tek 4 tim napadacem. Ne mogu da se oslonim na njim. Pobeda domacina. Srecno svima !
Last Edit: 8 years, 2 months ago by . Reason: Strucna prognoza

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2194

• mxm
jedino sam se zezno oko broja golova
Zasto kada pravilo o desetoj i cetvrtoj kuci tvrdi da ce biti malo golova ako su poluprazne ?

Pretpostavljam da se ponovo pokazalo da bolji tim cesto koristi svaku fortunu,
a pluton ponovo da nekog potpuno ugrozava jer je stopirao izbijanje domacih na celo tabele, sa uranom kompletno iznenadjenje.

Mozda na broj golova povoljno utice i povecani broj ugaonih planeta

Molim da sugerisete za neku predstojecu utakmicu da imam vremena da probam analizu plus naravno dajte svoje ideje, analize , bas bi mi znacilo jer zelim da prodrem u sustinu ovih stvari.
Hvala
Last Edit: 8 years, 2 months ago by . Reason: natalni merkur retrogradan

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2205

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Mxm ovo sve deluje komplikovano...Treba još primera....A jel radiš prognoze zasnovane na datumu osnivanja kluba?
Last Edit: 8 years, 2 months ago by Uranka11.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2207

• mxm
za jasniju sliku potrebni su naravno i horoskopi klubova kao i trenera i kljucnih igraca. to imati sve je ozbiljna baza podataka koju nije lako nabaviti.
u pravu ste za primere, okacicu link sa nekim pravilima i primerima ili cu ovde izneti ta pravila

inace ako nekog interesuje neka predstojeca fudbalska utakmica neka predlozi za analizu

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2212

• jeti
Moze Roma-Lacio? Nedelja 15 h. Prvo pa musko.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2222

• mxm
Roma - Lacio

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.
Last Edit: 8 years, 2 months ago by . Reason: promena hosta slike

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2223

• mxm
Roma - majce otvoreno crvene sa zutim ranflama i plavom aplikacijom, sorc beli, stucne crne
Lazio - majce svetloplavo, dole belo,stucne plave, 1. rezervni tamno plavi ceo sa belim ramenima, 2. rezervni beo skroz

Recimo da dodelimo asc u lavu Romi mada ne znam kako da objasnim crne stucne

Sta radi mesec ?

Mesec gradi prvo kvadrat sa vladarem dsc i sa vladarem cetvrte (tj. desete od sedme) u okviru 5 stepeni, znaci dvostruko aktivira dsc tim, dalje njegova antiscija (objasnicu u pravilima koje planiram da postavim) je na 5.07 blizanaca u sekstilu sa uranom kovladarom, dakle tri pokazatelja za uspeh, trijumf dsc

Ali i jedan pokazatelj za asc jer je venera i kovladar zenita

Sta radi fortuna ?

u okviru 3-5 stepeni ne gradi aspekte ali njena antiscija je posred plutona kovladara cetvrte (zenit descesenta), sto je jos jedna indikacija uspeha dsc-a

Sta radi tacka pobede ?

na 18 device separatise se i od marsa i od opozicije sunca s'tim da bi ovo prvo bilo povoljno a opozicija nepovoljna. oba uticaja relativno slaba koji se potiru

Sta rade vladari sedme i cetvrte ?

Kovladar vodolije saturn je egzaltiran i u konjunkciji sa cetvrtom, tj desetom ako vodoliju uzmemo za prvu kucu. znaci prilicno jaka pozicija, plus aspektuje gotovo egzaktno veneru, vladara cetvrte. dalje - umetnuti vladar cetvrte, skorpijin pluton je zajedno na vrhu seste kuce sa antiscijom fortune u jarcu sto je vec pomenuto.

Sta rade vladari prve i desete ?

vladar ascedenta sunce u opoziciji sa marsom vladarem desete govori o pobednickoj svesti, to je slicna situacija kao kod pomenutih vladara sedme i cetvrte osim sto je ova opozicija manje egzaktna ali je i ona separaciona kao i ova vec pomenuta.

Medjutim, ono sto moze da pokoleba dosadasnje tumacenje je upravo kovladar desete i umetnutog bika, dakle venera koja vlada i cetvrtom a nalazi se u konjunkciji sa zenitom sto je znak uspeha za tim ascedenta. Kazem pokoleba jer postoji pravilo kada su glavne protivnicke planete(iz ugla ascedenta, vladar sedme i cetvrte) unutar prve i desete kuce, kuca ascedentnog tima, da ih on drzi u situaciji koju on kontrolise!

Ugaoni vladari ?

Vladari sedme i cetvrte su ugaoni, s druge strane samo vladar prve

Broj golova ?

Sa tri planete u uglovima i jupiterom trebalo bi da vidimo minimum dva gola ali tu je i saturn pa recimo od 1-4 gola, tesko da cemo gledati utakmicu bez golova, gotovo nemoguce.

Vladalac pete ?

jupiter u biku u 10, povoljno za asc, jos je povoljno i sto je vladar opet venera u konjunkciji sa 10.

Vladalac jedanaeste ?

merkur konjunkcija uran, pametna, iznenadjujuca igra dsc

Sabijan simboli ?

27 ovna razocarana publika i 27 vage spiritualna asistencija

Dao bih prednost dsc-u (mislim da je to lacio)
i to zbog fortune sa plutonom i opsteg utiska tumacenja jedino me brine poslednji dodir sa venerom u 10. kuci sto moze ukazati na nereseno jer venera vlada cascu obe ekipe.

(malo je zeznut primer zbog dvojnih vladara)

eto ako sam negde pogresio iskopacu sta je to nakon tekme

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2234

• PredragAleksic
Svaka čast majstore, drago mi je da još nekog zanima ova tema! Nadam se demokratiji na forumu, da ova tema ostane i zaživi, a ko se zgražava klađenja na sportske ishode, ne mora ni da svraća u ovaj kutak foruma. Od kladionice se nikad niko nije obogatio, meni je to hobi, umesto, cigareta, droge i alkohola. Najveći dobici su mi bili 13000, 16000 i 19000, uvek sam igrao 7+ na Arbroath. Trenutno sam na pozitivnoj nuli, što je uspeh, jer većina kladioničara je u minusu.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2235

• PredragAleksic
Brechin-Dumbarton, timovi koji u međusobnim duelima ostižu dosta golova, prošle godine na tri utakmice bilo je 6 golova. soccerpunter.com/soccer-statistics/Scotland/Second-Division-2011-2012/head_to_head_statistics/all/1919_Brechin_City_FC/1923_Dumbarton_FC Igraju u subotu od 16h.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 2 months ago #2243

• Nikola
  • Administrator
Taj deo Astrologije meni je potpuno stran - nepoznat....

Pa jel ima rezultata, sa kojim procentom je moguće predvideti rezultat neke utakmice ? Lično mislim da je jako teško uhvatiti "Astrološki siste" za predviđanje rezultata....i previše faktora utiče na ishod meča...
Time to create page: 0.27 seconds