Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Prognoza fudbalskih utakmica
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Prognoza fudbalskih utakmica

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4420

• mxm
bravo Franco teorija o kvadratu sa cvorovima i nedavanju golova popila vodu

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4421

• mxm
otpada teorija da kardinalni znak na vrhu kuce na pocetku ne donosi produzetke zauvek

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4423

• Franco
mxm wrote:
bravo Franco teorija o kvadratu sa cvorovima i nedavanju golova popila vodu

Cekaj ne secam se da li sam napisao da ''spaljena '' planeta ne daje gol osim kada predje POF preko nje.
Ali to sam dao u knjizi a dao sam i jos nesto a to je da ako cvorovi aspektuju vrh kuca 4 i 10 a prelazi planeta koja mozda i daje gol onda je to obicno ponisten gol ili ako pluton aspektuje vrhove ugaonih kuca a planeta u svom sedistu prelazi preko vrha onda to moze da bude samo ponisten gol. U svakom slucaju ovde se primecuje trajanje vibracije da kazem blokade ali opet mislim da je samo do dva stepena apliciranja ili separacije cak ne ni tri stepena. Nisam proveravao ali to bi trebalo da se odnosi i na tacku Fortune recimo ili na apsekt Meseca prema vrhu kuce. Trebalo bi.
Retrogradan Pluton je u pitanju gore nisam precizirao.
Last Edit: 7 years, 11 months ago by .

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4429

• mxm
iskreno preporucujem samo egzaktne aspekte do 1 stepena eventualno do 2. kada su planete, kuce i tacke u pitanju

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4430

• Franco
mxm wrote:
iskreno preporucujem samo egzaktne aspekte do 1 stepena eventualno do 2. kada su planete, kuce i tacke u pitanju

Ti si MXM jedan od retkih koji potvrdjuju moju pricu o orbisima ali to je tesko objasniti svima koji su ucili da uzimaju orbise i do 14 stepeni i kada dobiju kompletnu kartu u hiljadu aspekata gde i nebeska prasina pravi neki aspekt sa svim ostalim prasinama misle da su mnogo pametni kada takvu kartu tumace. Ali svi uce astrologiju sa istog izvora i svi hvale Joan Macevers i onu drugu gospodju koje savetuju aspekte do 7 stepeni. Pa sta to znaci? Znaci jednu sarenu lazu od price u Natalu a za sportsku astrologiju da ne govorim po tome bi gol trebalo da pada svaki sekund. I ja sam od tih knjiga krenuo i shvatio da nigde necu stici. I objasnjavam zasto tako ne moze i ne vredi. A uz sve to nemam uopste licni stav vec iskljucivo hiljade utakmica sa potvrdom nekog desavanja. Iznenadjenje mi je jedino aspekt Mesec op POF gde se gol dogadja na 3 stepena separacije, sto je za mene bio shok. Pa dobro obzirom da je aspekt najava desavanja ipak je na manjem odstojanju od 3 stepena separacije bio bas gol.Znaci ovo sto si napisao jeste pravo maksimalno odstojanje bez izuzetaka. Nema potrebe ici u detaljisanje jer je to bas to.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4448

• Franco
Ne znam prosto sta da gledam u karti Portugal-Spanija kada imam tri promene znaka na ASC.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4450

• mxm
0k0 25 gol sansa za asc

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4452

• mxm
izgleda da je portugal na asc vodolija

krst na dresu ali i znak ribe umetnut u prvu, ovo isto moze da bude bela

to bi znacilo neku sansu na pocetku

takodje moze da znaci da portugal ide dalje, jer su dostojanstva asc vodolija i ribe kao i strelca na zenitu osetno jaca od merkura i sunca

dakle asc verovatno ide dalje, mislim da je to portugal

problem za gol su neptun i jupiter u kvadratu Pa fortuna radi isto na pocetku

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4454

• mxm
16 min

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4456

• mxm
Uran u prvoj na kraju nakon produzetaka , portugal ili penali

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4458

• mxm
uran izlazi iz prve u 23.20 tako da je za portugal bolje sto pre da krenu

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4476

• mxm
Nemacka Italija

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Asc stoji bolje na pocetku jos i fortuna oponira mesec koji vlada sedmom.

Mars i saturn su pozitivni i cisti ali mesec i venera (dsc) su jaci u slucajnim a dosta slabiji u osnovnim, u svakom slucaju balans digniteta.

10minuta mnogo dobar momenat da asc postigne gol.

fortuna opozicija mesec vladar dsc
sunce skace iz sedme u sestu (po Francovoj tabeli gol za dsc jer je mesec brz sto oponira moje tumacenje)
pluton vladar desete stize na asc
vrh druge odmah potom postaje ribe, neptun blizu vrha
severni cvor ulazi u desetu koji minut kasnije

protiv tog gola jupiter vladar 11. ulazi u cetvrtu ali nesto ranije pre svega ovog. takodje i merkur i jupiter zaduzeni za neresene ovih dana opet pregovaraju sa vrha druge i osme od 11min.

oko pet minuta kasnije situacija u korist dsc
ant fortune sekstil mesec, pluton ispao iz prve koji minut ranije
ali cvor ulazi u desetu, vladar druge sa vrhom druge, uran jak kao vladar umetnutog asc tako da asc zadrzava primat.

okko 25. minuta fortuna kvadrat merkur vladar osme sekstil neptun vladar druge. sansa asc ali venera ulazi u svoj ugaoni vrh te se dsc verovatno brani.

35 pogodnost za asc, 40 opet asc fortuna i saturn

na kraju prvog asc ubedljiviji mozda i vode. ja mislim da su to nemci, sem ako italijani ne izadju jako tamniji.

za tu tvrdjnu postojr dve situacije 10 ti i 40 ti minut

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4478

• mxm
Obzirom da mesec ostaje bez aspekata i ne menja znak trebalo bi da ostane postojeci odnos snaga

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4491

• mxm
docekasmo finalle

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Spanija Italija

asc vodolija

prvi utisak - mesec ne gradi ni jedan aspekt u 90 minuta, moglo bi se reci da je VOC tokom regularnog dela tako da mozemo da ocekujemo nereseno ili trijumf favorita.

fortuna takodje ne gradi nikakav ocigledan aspekt na startu i u separaciji je od trigona saturna.

tacka pobede gradi egzaktan sextil sa mesecom na pocetku oko treceg minuta.

asc - mars nije narocito jak a ni pluton, saturn je ok ali ne preterano jak, svi su dovoljno pozitivni u slucajnim dignitetima. merkur - igra jako dobro
umetnuti asc vodolija - uran stoji jako dobro ispoljava se od 26min kada asc postane vodolija

i druge se pozicije tada menjaju

dsc - mesec najjaci u karti iako je u jarcu, venera dosta dobra, jaca od marsa, jupiter - igra jak isto kao merkur.
umetnuti dsc lav - sunce stoji kilavo sa negativnim dostojanstvom.

3' sekstil meseca i tacke pobede, verovatno bez gola ali sanse za dsc
oko 12' sansa za asc ant. fortuna trigon neptun vladar druge.

25' zenit menja znak timovi imaju jaka dostojanstva i teze ce biti nadvladani.

26' asc menja znak, uran postaje jedini vladar asc, slabo sunce za dsc. ascedent dominira do kraja prvog.

27' trigon fortune i neptuna, sansa za asc, mozda i gol za asc ako to ne spreci dostojanstvo IC merkura.

oko 31' prvo mars ulazi u sedmu, potom pluton u jedanaestu, ovan na vrhu druge minut kasnije. mislim da su ovo povoljnosti za asc ali sa umetanjem device u sedmu oko 32' dsc ponovo dobija na stabilnosti.

39' sunce ulazi u petu, po tabeli golova gol za dsc, ali ovom se protivi fortuna koja je u opoziciji sa vladarem trece dsc plutonom - nezgoda za dsc,

41' fortuna kvadrat uran opozicija pluton, merkur se sprema da izadje u sestu, ponovo gol za dsc po tabeli golova, jupiter u konjunkciji sa juznim cvorom i zajedno izlaze iz desete i cetvrte. odista moguc gol za dsc zahvaljujuci kvadratu fortune i urana.

u finisu prvog fortuna sa suncem, dsc ne bi trebalo da gubi utakmicu, a zato sto je sunce rel. slabo ne bi trebalo da vodi.

dakle logicno je reci prvo poluvreme x, a manje su sanse da dsc vodi.

po mom utisku ako padne jedan gol do 30 minuta pasce jos jedan do 45.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 7 years, 11 months ago #4492

• Nikola
  • Administrator
Tipujem na Španiju - Južni Čvor - gubici tranzitira Blizance - Italija, a Sunce Španije je na 29. stepenu Škorpije, dakle pada u 10.polje (pobeda) početka utakmice.....

PS
a inače, navijam za Italiju...
Time to create page: 0.12 seconds