Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Prognoza fudbalskih utakmica
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Prognoza fudbalskih utakmica

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4389

• Nikola
  • Administrator
MXM, poruka za tebe, Pedja blokiran .
Drugo video sam sta je napisao i jasno mi je zasto je blokiran.
Prosto ovo je u svetu respektabilan sajt i bez obzira sta ko misli o astrologiji mora da uvazi ''domacina'' a ovde smo ''gosti''.

Naravno....ne možete da očekujete da lupetate gluposti o Astrologiji na Ovom Sajtu.

Ja bih rekao da je to deo Srpskog (nakaradnog) Mentaliteta..."Pljuju i gaze sve što je vredno, misle da su jako pametni, ne poštuju prave vrednosti, postaješ Stručnjak za Nešto, a o tome nemaš pojma...." Da ne nabrajam.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4390

• Franco
A sad nesto razmisljam ova moja nedoumica je i pitanje za Nikolu jer nije specificna stvar samo u oblasti Sportske Astrologije ( sto me nervira ovaj naziv kao da nauka moze biti sportska stvar) vec je to opste ponasanje nebeskog tela pri promeni kuce . Neki period kao da je potreban za adaptaciju na nove uslove samo nisam siguran vremenski koliko traje ili bi to moglo da se iskaze u stepenima. Ovo je kao vibracija, kao shok za nebesko telo koje menja kucu kao da postoji polje koje se preplice mada mi je jasno da se kuce prelivaju jedna u drugu ali taj zajednicki pojas za dve kuce kako vremenski da vrednujem. Imam utisak da je i najjaca planeta tada slaba ali koliko slaba i za koje vreme. Ako to resim broj dilema se svodi na dve-tri o kraj. Onda bukvalno svaka utakmica je kao na dlanu.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4391

• Franco
Samo da vas obavestim a to cu uraditi i na drugim sajtovima. Program ZET9 nije tacan. Netacno prikazuje vrednosti dostojanstava planeta ( ne moze da prepozna kada je planeta spaljena od sunca a kada je pod zracima Sunca a odnosi se kada je planeta u drugom znaku od Sunca tada je bez obzira na odsojanje samo pod zracima sunca dakle nije spaljena cak i da je blize od 8.5 stepeni) Plus sto nije moguce ukinuti racunanja po nekom osnovu ili dodati, plus sto neprecizno crta kartu i razlika nije beznacajna doduse nijedna razlika nije beznacajna .
E da ima jos nesto ZET9 ne obracunava za Mesec i Sunce vrednost za direktno kretanje. To sto nema Rx kretanja ne znaci da treba zanemariti direktno kretanje kroz vrednost. Pa jadnom Suncu onda nema sta da se ni doda osim vrednosti za kucu .
Last Edit: 8 years, 1 month ago by .

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4392

• strelica
  • Platinum Boarder
Hehe, vidi se da Pedja izgubio pare kad nesto kladio, a mora da shvati da astrologija nije svemoguc. Da jeste, svi bismo bili bogati zato sam sigurna da postoji bar jedan svetski astrolog koji zna sve dogadjaje, a ne zeli da predstavi 'kako' i 'sta', jer ne bi voleo da svet pretvori u domino-efekat.

Da bi sportska astrologija bila kompletna, potrebno je uraditi SVIH podataka (reaktifikovane) rodjenje igraca, trenera, mesto igra, reprezantacija (nastanak) drzava i mnogo toga, to zavisi od uticaja energije (gledaoci, sudija, itd.). Taj poslic je VEOMA zahtevan i naporan, nece biti lako, neka proba.
Da bi bio uradjenje astrologija laksi, dovoljno je uzeti klijent, pregledati mu kartu i dati prognozu (npr.brak, posao, itd), nista drugo, a tek (kompleksan) sport.....bez komentara.
Last Edit: 8 years, 1 month ago by strelica.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4393

• Franco
strelica wrote:
Hehe, vidi se da Pedja izgubio pare kad nesto kladio, a mora da shvati da je astrologija nije svemoguc. Da jeste, svi bismo bili bogati zato sam sigurna da postoji bar jedan svetski astrolog koji zna sve dogadjaje, a ne zeli da predstavi 'kako' i 'sta', jer ne bi voleo da svet pretvori u domino-efekat.

Da bi sportska astrologija bila kompletna, potrebno je uraditi SVIH podataka (reaktifikovane) rodjenje igraca, trenera, mesto igra, reprezantacija (nastanak) drzava i mnogo toga, to zavisi od uticaja energije (gledaoci, sudija, itd.). Taj poslic je VEOMA zahtevan i naporan, nece biti lako, neka proba.
Da bi bio uradjenje astrologija laksi, dovoljno je uzeti klijent, pregledati mu kartu i dati prognozu (npr.brak, posao, itd), nista drugo, a tek (kompleksan) sport.....bez komentara.

Cek malo. Kad god pogresim predikciju krenem u dodatno ucenje jer promasaj govori o licnom neznanju koliko god to tesko zvucalo. Ali dobro to je lep motiv ko nije sujetan. Kada bi znali sve bili bismo bogati. Mada to je na neki nacin odredjeno kroz Natal tako da se ja ne bih zanosio sa mogucim bezgranicnim bogatstvom. Cak i kada znas tacnu predikciju proverio sam i znam da postoje okolnosti koje te mogu spreciti da je iskoristis u bogacenju . Vidis ja sam siguran da ne postoji nijedan astrolog na svetu koji moze dati tacnu predikciju za sve utakmice u jednom danu. Za sebe sam dokazao da mogu pod odredjenim okolnostima da predvidim osam utakmica u nizu. U svakom slucaju postojanje takvog astrologa osim sto smatram da je nerealno ne daje bilo kakvu korist cak ni onima koji bi samo da nauce jednu od astroloskih tehnika predvidjanja. A ne znam cemu sluzi ljubomorno cuvanje znanja od drugih. Prosto kada bi svi ljudi na svetu prepisali moje predikcije cak i kada promasim bili bi bogati a vidis da nisu. Savko ima svoj proces napredovanja, u bilo kom smeru. Inace zasto je razmisljanje o velikom bogatstvu besmisleno. Zato sto bi u jednom momentu iscrplo izvor za bogacenje pa otuda i smesna ideja da se ''zatvore kladionice'' sa nekim posebnim znanjem. Pa je to eto jedna prica o ravnotezi.
Ja sam inace na raznim stranicama objasnio da postoje nacini odredjivanja pobednika u sportu naravno ne jedan i istovremeno objasnio besmislenost ili nedostatke tih nacina pa mislim da ima smisla da to ponovim i ovde. Zablude umeju dugo da traju i sprecavaju cesto puta napredak.
Dakle jedan metod je Horarno pitanje i nadam se da ne moram to da opisujem osim da je Horarno pitanje moguce za jednu jedinu utamicu u nekom vremenskom periodu u toku dana i objasnio sam problem sa kojim se suocavaju astrolozi a to je slican raspored prikaza nebeskih tela na dve tri ili vise karata na takmicenju gde se odigrava nekoliko utakmica u isto vreme. Zbog toga je Horarni metod mislim na pitanje neupotrebljiv za predikcije vise utakmica. Ima jos razloga zasto ja to ne koristim ali ovo je dovoljno
Sledeci metod je preko grbova timova koji kao i dresovi predstavljaju koriscenje simbolike grupe prilikom osnivanja i ujedinjenja oko zajednickog cilja. To je smisao simbolike. Kod grupnih sportova kao i kod armija drzava nema pojedinacnog interesa vec zajednicki interes a sve ovo se naslanja na smisao osnivanja drzave i njenih struktura. Dakle sve ima svoj dublji smisao i objasnjenje a da bi se razumeo simbol kao i kod samih simbola planeta moraju se poznavati elementi jednog simbola. Pa tako onaj moj presvetli Merkur ima sa smislom i porukom one kruznice, polukrugove itd . Dobro ko o kome.....
Elementi jednog grba koji predstavlja kao sto se zna jedan grad jednu drzavu jedan sportski tim su objasnjeni u nauci o simbolima koja se zove Heraldrika.
Ali sta ce nam ti simboli reci? Kada znamo gde se neka bitka odigrava onda trazimo simbol tog regiona ili kraja ili da kazem grada pa se na taj nacin povezuje domaci tim i gostujuci tim. Ostalo je u snazi nebeskih tela koja kroz dostojanstva i aspekte ukazuju na ishod.
Sledeci metod i definitivno najslozeniji a i realno sagledavajuci cinjenice vezane za timske sportove jeste potpuno beskoristan metod gde se ukalpaju astroloske karte igraca, trenera, publike, sudije pa sve to uz vremensku prognozu moze da nam da jednu kompletnu sliku dogadjaja iz koje ne mozemo izvesti bilo kakav zakljucak osim da nas boli glava i da nam rastu usi. Evo zasto. Podjimo od jednog neresivog detalja a to su tacna vremena rodjenja igraca. To se u mnogim slucajevima falsifikuje a posto nam zivot traje dovoljno kratko mislim da ga ne treba utrositi na tumacenje jedne utakmice . Publika odavno vise nije vazan faktor u susretima vrhunskih timova osim onih susreta u egionalnim ligama gde moze da udje na teren i prebije igrace. Sve te price o vaznosti publike su samo iz komercijalnih razloga i ne postoji nijedan drugi. Aktivnosti sudije su sadrzane u dostojanstvima timova i nijedan sudija ne moze da izmeni konacan ishod u odnosu na onaj tim koji je predodredjen da bude pobednik. Prosto zato sto ne sutira on loptu. .
Ali znate li sta jedino moze izmeniti konacan ishod prema dostojanstvima? . SRECA. Arapska tacka Fortune sa odredjenim pozicijama znaci upravo ovo. Cak ni tacke pobede nocna i dnevna i mozda ako neko izmisli prepodnevnu nemaju uticaj na konacan ishod.
Sa trenerom bi cela ova prica bila predugacka bez korisnog rezultata. Dakle ovo nije pa cak i da se prevede u jedan kompleksan astroloski softver koji bi izgledao kao fudbal menadzer sa boljim astroloskim programom uz naravno dodatke. Ali to je to. Ima nekoliko nepouzdanih detalja i time je svaki rezultat irelevantan.
I naravno postoji metod koji vam omogucava da brzo i efikasno predvidite neke utakmice u nekom periodu dana a moguce i sve. Taj metod se oslanja na elemente koji su prikazani kroz istoriju kao sto su simbolika grupe, ovde neko insistira do gluposti na bojama oklopa ili dresova sto nije ali se sa tim vise ne borim medjutim ako to neko ne vidi i insistira na bojama ja se smatram suvisnim jer mi se oduzima vreme na nesto sto je toliko ocigledno da nije. Sledeci elementi su mesto i vreme utakmice. Ako se bas insistira na preciznosti uzimaju se koordinate stadiona a ne grada u kome se odrzava takmicenje.
I ovo je sve. Ovaj metod se primenjuje na sve timske sportove gde je prirodno koriscenje simbola timova. Tamo gde postoji odstupanje od pravila se primenjuje drugi metod kao recimo NBA takmicenje. Konacno sam im stao na rep :P.
Na kraju nesto sto je definitivna prednost ovog metoda. Predvidjanjem ishoda utakmica se mogu baviti i daltonisti.
Imam i jos jedno pitanje za sve ovde. Jel vas zanima da predvidjate utakmice ili da se vecito vrtite u krug i lamentirate na temu Astrologije? Antiscije objasnjavaju isto aspekti isto, kuce isto. Sve je isto po znacenjima nema razlike izmedju Venere u Natalu i Venere u sportu to je ista ta Venera kao ona na nebu. Malo sam promenio planetu, eh izvini Merkure.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4394

• Franco
Evo karte Nemacka-Portugal.
Mene nije mrzelo a ko ce da opise utakmicu bar prvo poluvreme.
Attachments:
  • Attachment This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4405

• mxm
jos jedan mozda na kraju

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4409

• mxm
@offtopic
odmaH da kazem da me ne raduje banovanje usera zbog pomalo ishitrene izjave na forumu ali ja razumem takvu reakciju i predlazem da bi bilo mozda ok da suspenzija traje neko vreme kako se desava na forumima u odredjenim situacijama ako je to prihvatljivo i izvodljivo naravno.
@offtopic 2
meni svakako nije jasno zasto astrologija pokazuje neke stvari i kako je to uopste moguce s obzirom da se posmatra projekcija slike na nebu na dvodimenzionalnu ravan a zemlja je sfera(postoje naravno i solarni horoskopi koji takodje daju uvide, bez kuca, jer ne zivimo na suncu kao i deklinacije za standardni i solarni koje se isto negde svode na dve dimenzije sever i jug itd.) za zvanicnu nauku to je sve prilicno neprihvatljivo.

npr. pluton cak jeste manji od meseca i proglasen je za planetoid cini mi se ali i dalje deluje, provereno u licnom iskustvu. (spekulacija: mozda sad posto smo otkrili da je planetoid smrt postane savladivija stvar ). onda postoje ta sazvezdja, rece mi neki drugar preko 50, oko 90 cini mi se komada koja su kao sva druga sfericna a ne koriste se u astrologiji i nisu im dodeljena vladarstva, pa je bio i taj zmijonosa o kome zaista slabo znam,i ne bi bilo lose ukaciti koji su aspekti tada bili dominantni kad se pojavio da vidimo sta se to desavalo. mene iskreno prilicno lozi da saznam stvari na tu temu ali uzasnut sam ev. argumentima nauke i svodjenjem astrologije na puku kvazi metafiziku.

kapiram da tvorca ovog sajta zamaraju takve teme i da je covek toliko u astrologiji da za njega prosto nema smisla voditi takve polemike.

a onaj lik sto je na tv art imao emisiju svojevremeno i koji se primenjeno bavi medicinskom astrologijom (zavrsio je PMF) mozda zna nesto detaljnije sa tog strogo naucnog stanovista. zanimljiv tip, od njega sam naucio npr. kad parovi treba da imaju koitus da bi doslo do zaceca, naravno ako nema medicinskih prepreka itd. a zena nikako da zatrudni.

jednom sam bio odusevljen idejom da se astrologija izucava u zvanicnim skolama, osnovnim i srednjim kao nekad domacinstvo, misleci da ce zivoti biti lepsi, laksi i razumljiviji u jednom drustvu sa takvim stepenom medjusobnog razumevanja. s obzirom da zivimo u eri vodolije ovo uopste ne treba odbacivati kao mogucnost u nekom periodu u buducnosti.

s druge strane na prvoj godini fakulteta sam upoznao lika koji se borio za legalizaciju marihuane imajuci isto stanoviste da bi svet bio mnogo bolje mesto da je svima dostupna. Da li bi to prijalo svakom? a mozda bi se naucili normalno nositi s tim i stvarno bi svet postao miroljubivije mesto. ne znam to pa ne znam i ovo za astrologiju.

jedno znam, da tumacenje horoskopa nimalo nije jednostavna stvar i zahteva paznju i intuiciju i inspiraciju i takt i sve sto moze jos da se nadoda na to. i da ima toliko toga da se procita, nauci, dokuci, provali da je opste studiranje astrologije stvar koja moze potrajati jako, jako dugo a cak da se ne nikad ne zavrsi.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4410

• mxm
al sam se rask...pisao gore

da vidimo sta je na dnevnom redu veceras.

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.
Spanija Francuska

prvi utisak je da asc bas dobro stoji

mesec sekstil saturn, citav mec plus antiscija meseca u trigonu sa plutonom vladarem desete u prvom delu prvog dela, na kraju cvor na zenitu, ali merkur u trigonu sa fortunom, ovo na kraju lici na nereseno u prvom, mozda ovi izjednace na kraju jer je mesec u sedmoj.

peti minut sunce upada u petu kucu, dobro za asc
onda imamo situaciju u 12. minutu mekur ispada iz sedme a ant. fortune tada trigonira vrh pete mada separaciono ipak sam zabrinut za mrezu dsc.

oko 20 minuta asc ide u vodoliju sto ne bi trebalo da promeni nista jer saturn i dalje vlada asc osim sto mars prelazi u sedmu a to moze da znaci da igra asc pomalo popusta,to kazem jer na kraju imamo merkur s fortunom mada zapravo mars postaje ugaon pa moze da ukaze na sanse asc, ali pre toga mu je sasvim ok bilo u osmoj kuci, prirodnoj kuci skorpije koja je i na zenitu te moguc gol koji ukazuje na pobedu vec do 20 min.
u 25 zenit postaje strelac a jupiter i merkur su izjednaceni u dostojanstvima.

dsc ne dozivljava trigon ant. fortune sa venerom u 25 minutu jer je IC vec u blizancima ali ipak manja korist za dsc, teze gol

tamo oko 30 i nekog pluton vladar 9. nezgode dsc ulazi u petu dsc, dok ant. tacka pobede nakon toga prelazi asc, hm u isti mah fortuna ulazi u jod sa mesecom i venerom a bozji prst upire u fortunu ali to nije jod vec bumerang jer fortuna oponira mars, u svakom slucaju vrlo moguce zanimljivo desavanje na terenu sudbinskog, neizbeznog tipa. mozda neki crveni? fortuna je na bozjem prstu sto bi trebalo generalno da ide u korist asc ali ta fortuna ubrzo ulazi u opoziciju sa marsom koji je tacka smera utakmice, tuca i grubost?

mars je tad zaduzen za drugu kucu asc i trecu dsc pa mozda neki igrac bude povredjen ili padne vec pomenuti karton. npr asc igrac popije karton a dsc se povredi. ili 2 budu iskljucena?
mozda zvekne i gol za asc pre tih ev. povreda, kartona.

u 37 jupiter ispada iz 4. sto jaca asc

tamo na kraju prvog zenit sa cvorom i tackom pobede egzaktno i ne bi trebalo da ima dileme iako je merkur kovladar sedme u trigonu sa fortunom, antiscija fortune kvadrira sunce vladara sedme i trigonira jupiter zaduzen za desetu i kovladanje prvom. ASc na poluvremenu samouveren.

jedino sto zabrinjava je blizina juznog cvora - gubici jupiteru koji vlada desetom a i ta tacka pobede ga oponira pre kraja bas kad fortuna na egzaktno sa merkurom, ipak nakon toga ant. fortuna u kvadratu sa suncem a trigonu s jupiterom

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4411

• mxm
spanci zauzeli dsc poslednjih 10tak minuta, ant. fortuna na dsc penal gol.

ostaje 2 0

ps doslo je do promene znaka na asc su bile ribe poslednjih minuta od 22.21

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4412

• mxm
Ja imam Zet, koristim i astrolog 5.40 i astro.com

koji je program koji nude sve opcije koje nam trebaju?

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4414

• Franco
MXM, proveri koja je formula za arapsku tacku fortune na toj karti.Ako se ta pozicija poklapa sa tackom Spirit onda je to nocna formula Fortune i ja bar iz tog razloga koristim samo dnevnu formulu.Drugo ako mozes da biras probaj sa Regiomontanus sistemom mozda ces biti zadovoljniji. Za ZET9 kontaktiraj proizvodjaca i pitaj ga za te detalje. Ja koristim Solar Fire ali to ne znaci da je najbolji, samo meni odgovara jer se moze sve manuelno unositi, sva podesavanja i naravno moze se pratiti promena na karti iz minuta u minut ili sekunda u sekund ili casa.
Prestao sam da koristim vrednost za Rx kretanje planete i vi napravite malu kontrolu utakmica gde je jedan od vladara Rx pa uporedite konacne ishode utakmica sa vrednostima dostojanstva sa RX i bez RX. Kao i za stacionarnu planetu vladara. To jeste veoma slaba pozicija planete ali koliko slaba.
A za Spanija-Francuska sam dao predikciju da svetliji pobedjuje medjutim sa toliko promena znakova kuca 1,4,7,10 mislim da imaju smisla samo golovi a ovo osnovno nekom drugom prilikom.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4415

• mxm
Fortuna je na 11 53 riba, greskom sam postavio kartu s nocnom fortunom jer sam aploadovao fajl pre analize, u analizi koriscena prava fortuna.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4416

• mxm
interesantna karta Englezi Italijani

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

rak je na sedmoj, pritom aspektuje trigonom pluton koji vlada desetom a kvadratom veneru koja vlada cetvrtom, kasniji aspekt je sa plutonom pa da se ne menjaju kuce ovo bi imalo vecu tezinu pa moglo bi se reci nereseno ali i ova mislim da se resava u 90.

mesec je prilicno jak u dostojanstvima, venera se ne izjasnjava ali njihov kvadrat stiti dsc od primanja gola.
saturn u balgom minusu, mars meko jak, nedovoljno da asc bude opasan. Ali i jupiter i merkur koji vladaju 11. i petom kucom igre su jaki tako da mozemo da ocekujemo ujednacen posed lopte i dobra dodavanja obe ekipe.

u 20.55 saturn ulazi u osmu opterecujuci dsc, a hiron u prvu verovatno pomazuci asc. neka situacija ali ne bih rekao gol za asc jer je ipak dsc utemeljen dostojanstvom meseca i aspektom prema veneri koja je od prve minute u ugaonoj svog tima doduse u drugom znaku. ipak ovo moze biti neugodno po dsc.

oko 23eceg minuta 12. i sesta menjaju znak a 4,5 minuta kasnije imamo i fortunu koja prvo kvadrira antiscijom pluton, pa potom trigonira veneru tako da ovde bogami imamo sanse za gol svetlijih (tj. dsc) i to je moguce da ce se desiti.

uf, uf uf opet fortuna na strani dsc oko 40 minuta, opozicija sa marsom koji vlada desetom i ovnom u drugoj, ovo takodje moze biti zgoditak.rekao bih da ovo cak mora biti gol ako nije pao ranije za dsc posto sunce kovladar sedme skace iz seste u petu, koja je kuca asc ali sam prelaz oznacava promenu stanja. i po Francovoj tabeli golova ovo je gol jer je mesec nesto brzi nego u proseku.

na kraju prvog antiscija fortune podrzava jupiter, igru dsc tako da mozemo ocekivati pobedu dsc u prvom sa minimum jednim golom a mozda i sa dva, tri razlike. ipak manje sanse za tri.

sposobnost asc za odbranu u prvom pruza samo mesec u trigonu sa plutonom pa ako se asc odbrani bice cudo, a ako asc budu Italijani mozda se provuku u svom fazonu sa samo jednim u mrezi u prvom.

verovali ili ne bolji bi trebalo da su englezi s obzirom da se ocekuje da ce istrcati u full belim dresovima.

u drugom asc vodolija krece da se obracuna sa dsc

juppiter i uran dosta dobri po dostojanstvu

merkur jak ali slabiji od jupitera a sunce bledunjavo

ozbiljne prilike oko 21.50 za asc, jupiter izlazi iz cetvrte, strealc je na zenitu a antisicja fortune sa marsom, vladarem druge, zenit sa cvorom 5 minuta kasnije a fortuna u naletu konjunkcije sa uranom, takodje i sextilira veneru vladarku druge ovo prilicno lici na gol asc. fortuna egzaktno na uranu u 22.00

pet minuta kasnije uran ulazi u prvu, venera se sprema da izadje iz ugaone posed dsc slabiji oko 22.10.

mesec je prilicno jak pa ce kad peta postane rak oko 20.25 asc mozda cak i postici gol medjutim nece biti dovoljno srece za preokret cini se jer je fortuna u jasnoj opoziciji sa saturnom na kraju tekme. mozemo ocekivati odbranu dsc ili cak gol u finisu utakmice za dsc ili neko suludo promasivanje asc ili odbranjivanje napada ascedenta.

u svakom slucaju asc bi u drugom trebalo da postigne gol ili dva ali to ce biti nedovoljno za preokret

overall

ako u prvom i drugom englezi budu dsc a velike su sanse oni idu dalje u 90min. samo ako budu neozbiljni moguce nereseno a to se ne ocekuje od njih.

cak bih prognozirao ovako

prvo poluvreme dsc pobeda

drugo poluvreme asc agilniji ali nereseno

pobeda asc

ako lav na dsc kojim slucajem a male su sanse ne bude isti tim kao rak u prvom onda ce jedan tim da izdominira u oba poluvremena.

sledeci scenario je takodje zanimljiv
asc u prvom na neku foru iscupa nereseno ako upotrebi ono u desetom minutu, potom u drugom dominira ali na kraju ispadne nereseno. sto vodi u produzetke a sa kardinalnim znacima na asc na pocetku ovo ne bi trebalo da se desi zato kazem trebalo bi da je gotovo u prvih 90 prolaskom dsc.

naravno da i Italijani mogu da budu dsc, videcemo kad krene koji su ciji.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 8 years, 1 month ago #4418

• mxm
sad sam se setio jos necega, Franco kaze da planete koje su u kvadratu sa cvorom ne mogu da daju gol, a to se desava dsc u prvom i preko neptuna ascedentu u drugom (da ne pricamo da je jupiter u konjunkciji sa juznim cvorom), sto bi znacilo uvazavajuci ovo da je 0 0 do kraja kad dsc postize i pobedjuje mada i sunce, vladar dsc u drugom, aspektuje cvor ali putem inkonjunkcije koja ocito deluje nesto manje izrazeno.
Time to create page: 0.56 seconds