Welcome, Guest
Username Password: Remember me
Opis ili pravila ove diskusije
  • Page:
  • 1

TOPIC: Žarko Laušević - podznak

Žarko Laušević - podznak 8 years, 4 months ago #765

• Ivi
Da li neko ima vreme rodjenja Zarka Lausevica 19.01.1960 - Cetinje ili zna podznak ?

Pokusavam astroloski da nadjem pomilovanje koje je Tadic potpisao 29.12.2011 za Zarka Lusevica, ali od bitnijih aspekta u odnosu na Zarkovu natalnu kartu vidim Saturn kvadrat Sunce i Pluton konjukcija (Saturn/Mars) ?
U kom slucaju bi takvi aspekti mogli da daju pozitivan dogadjaj ?
Mozda Jarac podznak, Saturn na ASC, tada Neptun pada na MC....

Hvala na pomoci
Last Edit: 8 years, 4 months ago by Nikola.

Re: Zarko Lausevic - podznak 8 years, 4 months ago #767

• Nikola
  • Administrator
Nisam se bavio njime, ali u kompjuteru imam vreme ubistva (ubija dvojicu i teško ranjava trećeg) : 31.Jul 1993. Podgorica 1h47min AM CED -2

Odakle meni to u kompjuteru (u smislu kada sam tu kartu uradio) ne znam, ne sećam se (čak to treba i proveriti da li tačno), ali indikativno je da su dve planete na 22. stepenu - Mars u Devici na 22. stepenu i Pluton u Škorpiji takođe na 22. stepenu (ubiti)...

Možda je podznak Škorpija, jer su na dan ubistva oba vladara Natalnog podznaka (kako reagujemo, akcija - reakcija) na 22. stepenu...

8.polje (ubistvo) Natala pada u znak Blizanaca, a ubio je da odbrani Brata (Blizanci)...Treba to proveriti...ko hoće, nek izvoli.

Re: Zarko Lausevic - podznak 8 years, 4 months ago #769

• Ivi
Da, Skorpija je dobar izbor za podznak, u tom slucaju bi Neptun (vladar 5 kuce ) mogao da bude na ASC (glumac), a Uran pada na MC (popularnost na TV, media ), sedma kuca mu je u biku, a Venera je u konjukciji sa Jupiterom u 2 kuci, sto naglasava popularnost u javnosti, pogotovo kod zena . Saturn u Jarcu pada na vrh trece kuce, u kojoj se nalaze Sunce i Merkur i naglasavaju brata.... 12 kuca pocinje u Vagi, opet Venera konjukcija Jupiter u Strelcu mogu da simbolisu slobodu u inostranstvu...
I sada Pluton kao vladar njegovog ASC prelaskom preko Saturn/Mars Natalne konjukcije, moze da simbolise oslobodjenje Marsa od Saturna, odnosno neku vrstu slobode ....
Medjutim, ja ovde ne vidim Zatvor ?
On je proveo 4.5 godine u zatvoru, zatim otisao u Ameriku, tamo je saznao da su mu ponistili presudu o pomilovanju i da treba da odsluzi kaznu od jos 8 godina, ali on ostaje u inostranstvu do sada ....
Ukoliko posmatram 12 kucu kao zatvor, ne vidim simboliku zatvora ? Ali ipak 12 kuca pocinje na 18 stepenu ? Ovo je rektifikacija za vreme 1:20 AM.
Hvala na pomoci za Skorpiju !

Re: Zarko Lausevic - podznak 8 years, 4 months ago #770

• Nikola
  • Administrator
Probaj vreme između 1h00 i 1h07min. Onda mu vladar 8.polja, Merkur pada u 3.polje (brat, zbog brata) na 22.stepenu ...tu negde, oko 1h

PS
Ima Neptun u 1. polju...Neptun simboliše i zatvor, između ostalog

PS
Nisam pravi sagovornik, jer se nisam bavio njegovom kartom (iskreno, ne interesuje me). Ideja podznaka Škorpija potiče više iz karte ubistva. Takođe, mora imati jako 3.polje - ubija zbog brata, a posle i piše knjigu o tome...

Re: Zarko Lausevic - podznak 8 years, 4 months ago #772

• Ivi
Nisam ni primetila da ce Merkur da promeni stepen, a razmisljala sam da nesto mora da ima 22 stepen HVALA
- Vreme 1:07 AM, 8 kuca je na 6 stepenu ( devica -merkur ), Sunce je na 27 Stepenu
( Blizanci - Merkur ) , MC je na 15 stepenu ( Blizanci -Merkur ) , a Mekur je na 22 Jarca u 3 kuci.
Solarni horoskop za ovo vreme za 1993 jako lici na natalni: uglovi kuca se poklapaju i veoma upecatljiv stelijum u jarcu se nalazi u 3 kuci Solarnog horoskopa: Uran,Pluton,Sunce,Merkur,Saturn, koji pada na Natalnu 3 kucu.
Pa bi Solarni Horoskop potvrdio 1993 kao bitnu godinu, na zalost negativnu.
Hvala na pomoci !

Re: Žarko Laušević - podznak 8 years, 4 months ago #850

• Mayflower
Ja sam se bavila njegovim horoskopom kad je pocela medijska kampanja povodom knjige, sto me je i ponukalo na rektifikaciju i dalo ideju za istu.Pomilovanje je doslo mesec dana kasnije, ispostavlja se adekvatno.
U mojoj rektifikaciji on je Asc 22 Jarca.Vreme - 6:55 am.
MC u Skorpiji.
Pomilovanje bi bilo - egzaltirani SA (on) u 9. u Vagi, Merkur/Sev.cvor preko Venere (vladara 9) u 11!
(9.kuca je i kuca objaviti knjigu, a tu je sada egzalt.SA, on )
Kad procitam knjigu videcu da li se ostalo uklapa, ali prilicno sam sigurna.
Ima puno toga u prilog ove rekt. ali,na zalost, sada nemam vremena da obrazlazem.

Re: Žarko Laušević - podznak 8 years, 4 months ago #854

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
The following user(s) said Thank You: Farfalla
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.09 seconds