Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Nestanak aviona u Maleziji :(((
(1 viewing) (1) Guest
Opis ili pravila ove diskusije

TOPIC: Nestanak aviona u Maleziji :(((

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6910

• Nikola
  • Administrator
Najnovija vest je da je Pilot samoubica, da je namerno oborio avion - ima logike, iz ugla Astrologije:

Uran - Pilot, Avion

Uran - Suicid...

Još je Uran bio na 11. stepenu (znaka Ovna) , a to je stepen Vodolije...

Treba pogledati horoskop pilota. Da li neko zna kog datuma je rođen ?

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6912

Nikola ovo mu je sin, verovatno ali ne verujem da bi on sad dao datum i vreme njegovog rodjenja...

www.facebook.com/zaharie.ahmad/about

Evo ga i kopilot

www.facebook.com/fariqabdul.hamid?fref=ts

A ovo je stranica posvecena pilotu.

www.facebook.com/ZahariePilot?ref=ts&fref=ts

Evo i bas tog aviona koga ne mogu da nadju na njegovoj profil stranici, sve je tako cudno...

www.facebook.com/photo.php?fbid=21702934...p;type=1&theater

Sigurno je da moze da se nadje kad je rodjen.

Neznam zasto ali cisto sumnjam da se pilot ubio tj izvrsio suicid. Mislim da kopilot koji ima 27 godina bi ga u tome sprecio a i na snimku sa radara koji sam postavio se vidi da postoji cimanje aviona kao da je bila neka borba u kokpitu. Da je tada doslo do kvara aviona i da je pilot pokusao manevrisanje mislim da bi brzo i pao. Do sada bi bio nadjen. Neznam zasto ali terorizam mi je ovde najverovatniji. Drugo vise niko ne prica o rodbini nastradali, jer mislim da oni vec znaju gde je avion ali teroristi prete odmazdom pa ovi niti smeju da objave porodici niti smeju da pridju teroristima. Jer ako izgube zivote toliko ljudi, to nece moci da objasne rodbini. Ili sto je jos najgore da neko taj avion sprema za neki napad tipa 11. septembar... Jer je inace bio nevidljiv radaru mada bi to bila uzasna ideja i tesko ostvariva pored toliko tehnike koliko ih sada prati na tom podruciju.
Last Edit: 6 years, 5 months ago by daliborivanov.

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6913

Evo nekih podataka o rodjenju jednog od dvojce pilota...

online.wsj.com/news/articles/SB100014240...431214234709946.html

As a young boy, Capt. Zaharie—born on July 31, 1961 in Malaysia's northern state of Penang—was an avid soccer player and a bright student who excelled in physics and chemistry, former classmates say.

Evo horoskopa pilota bez vremena rodjenja jer nije poznat

www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&...leROEq8j-u1394550235

Naravno postoji i nesto ovako. Zadivljujuci broj aviona u vazduhu...

flightaware.com/live/aircrafttype/

I naravno live mapa za ceo svet koga bi to vec interesovalo....

flightaware.com/live/airport/KMEM

Informacije ce nas ubiti kad tad, jer ih je nesagledivo mnogo......

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6914

Ko je hrabar neka procita i moguce je da je cista glupost ali moze biti upravo tako... ja nijednu informaciju ne bi potcenjivao...

www.kurir-info.rs/ovu-teoriju-zavere-nis...-kako-clanak-1273517

Ako je ovo neko zaista isplanirao, neka mu Bog sudiii, a sudice kad tad!!!

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6915

Meni više nije čudno što nema aviona, više mi je čudno zašto daliborivanov ovoliko žarko istražuje šta se desilo sa avionom. Alo dečko postao si opsesivan i po malo dosadan sa objavama. Ako ne znas astrologiju onda čitaj druge postove ali nemoj da nas zatrpavas glupostima. Da imamo tačne podatke do sad bi dali astrološki sud, prema tome ja smatram da treba da oladiš malo.

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6919

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6920

• Milicaba
  • Junior Boarder
Pluto u prvom polju karte poletanja na 13tom stepenu, definitivno ukljuceni teroristi, ili cak I islamisti,intencija je bila da se avion ukrade jer je Merkur na 20tom stepenu... akcija uperena povodom Kine, Mars u Vagi na Nodu, retrogradan, odmah mislim na korene, pripadanje I tako dalje, I a pilot je u igri bio sto posto to mi kaze Uran na 11tom (Vodolijski stepen, neki moguce je I kamikaze) jos u kvadratu sa Plutonom iz prvog, pa kad se tu ukljuci I Saturn iz Skorpije (jedanaesto, zavera, "visi"ciljevi, plemena, tribes, I slicno) iz polja letenja 11tog na 23cem opet letenje. Moguce je da su u pitanju bile ukljucene I neke ogromne pare, da je tu bio biznis velikog kalibra I da su u pitanju I te kako ukljucene namere otimanja aviona (merkur na 20tom, otmica zarad osvete, para, druga kuca I nekih daljnih kriminalnih aktivnosti). Ali nesto nije islo onako kako su planirali... opozicija Plutona iz Jarca (nisko, zemlja I Jupitera na 10tom Raka, ukazuje na losu sudbinu vec od samog pocetka) Saturn na 23cem kvadrat Merkur, greska u letenju I greska u proracunu. To sto je nisko leteo to ga je kostalo; gde? ipak su tu neke vode ukljucene, jer Neptun je na 5tom stepen Riba, (mora, okeani, kvadrat Mesec na osmom, ne valja, u Blizancima, pogresna procena, deadly decision I moguce da svi koji su na letu nisu vise zivi). No mene najvise iritira ova Venera na prvom stepenu, u prvom polju u kvadratu sa Marsom na 27mom u Vagi retrogradno, pogledajmo odmah I 28mi stepen, da nije neka od majki, zena krenula na nekog sa oruzjem I doslo do pucnja, koji je I doveo do daljeg razvoja dogadjaja ... samo predpostavka jer taj Mars je na dvadeset sedmom, retrogradan, ma mnogo je Marsovskih indikacija umesano u ovaj dogadjaj mislim da je doslo do neke borbe, pucanja sto je poremetilo kompresiju u avionu I to je izazvalo tragediju, a da mu je ruta namerno promenjena, jeste jer se dvanaesto polje nalazi na osmom stepenu, Strelca , Jupiter opozicija Pluto, planirana otmica ali se zavrsila negde tragicno moze se desiti u vodama nepoznate zemlje, taj osmi stepen sesto polje, sa Mesecom tu svi koji su bili na letu tesko da su preziveli.

Da Boga molimo dragog, ali dekompresija moze nastati kad je Saturn na 23cem u kvadratu sa Merkurom na 20tom (vicious intentions, stealing, for the purpose of further exploitation) znaci ovo je planirano I naci ce se trag I to tamo gde se vec jednom trazilo... zbunjuje malo zadnje polje zavrsetaka jer je na osmom Strelca a Jupiter je u sedmom, znaci javnost ce biti uzburkana trazenjem duze vremena. Sto duze vremena; pa deseti stepen Jupiter kaze duze ce to trajati, mesta ce biti pogresna, nesto je pogresno sa lokacijom gde traze sada, ali je opozicija sa Plutonom tako jaka da govori o tragicnom zavrsetku I nekom pucanju, na samom avionu jer je Saturn u jedanaestom ponavljam (letenje 23ci, kvadrat Merkur 20ti,agresija na avionu, Vodolija totalno nepoznati predeli, nepoznata mesta, neko pucanje u vazduhu je bilo samo tako). Ribe su vode, tajnovita mesta, pa I skrivena dzungla blizo neke vode moze biti isto tako mesto kraha, ali ovaj avion da je preziveo, cisto sumnjam.

Kazem mozda gresim, ali mnogo je indikacija o tragediji I veoma dramaticnom dogadjanju na avionu... Mnogo, mnogo mi je zao jadnih ljudi I dece BOG im dao najveci raj, bas tragedija... da je bilo sta u vezi sa portalima I Lemurijom, jer tu je na dnu tih voda I njena lokacija sto posto, to ne bih rekla. Saznace se samo ce trajati duze, kazem Jupiter na 10tom, u sedmom bice to tema javnosti dugo, jer peti stepen descendant kaze da ce se mnogo o tome pricati, bice to glavna tema prilicno dugo, pa vec jeste preko sest dana...
Galactic Center conjunction Mars, trine Pluto 24*,
12 house.

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6924

Svaka cast Milice, to cekam vec 5 dana ... E sad ima i karta tog pilota ali nema tacnog vremena rodjenja nazalost :(. I datum je nesto, mozda moze retifikacijom da se vratio na njegovo vreme rodjenja, mada koliko mi je poznato iz sajta i tekstova koje radi Nikola, onaj koji vraca to, mora dobro da poznaje tu osobu iz vise aspekata i da ima sto vise informacija o njoj. Jos jednom hvala Milice. I ja mislim da su teroristi i to sam siguran. Hiljade nesreca se desilo i avioni su nadjeni za 2 sata. Vreme ce pokazati ko je upravu. I ko je glup a ko pametan i bez astrologije. Milice ova zadnja recenica se ne odnosi na tebe, taj na koga se odnosi sam ce da se javi

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 4 months ago #6965

Idalje ga nema????????????????????? Strasno...

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 4 months ago #6991

• panić
  • Gold Boarder
20 MASONA NESTALO U MALEZIJSKOM BOINGU: Jakob Rotštild postao jedini vlasnik mikro čipa budućnosti?!

Planeta 16:38, 27.03.2014.

Nestankom 20 zaposlenih kompanije Freescale Semiconductor, Jakob Rotšild je postao jedini vlasnik patenta koji će služiti za elektronsko ratovanje

Nakon pada malezijskog aviona, multimilijarder, član iluminata i prikriveni vođa sveta Jakob Rotšild postao je jedini vlasnik, odnosno dobio je kompletan patent na neverovatni KL-03 mikročip koji služi za elektronsko ratovanje. Kako? S avionom su nestali svi ljudi koji su s Rotšildom delili patent!

„Službena“ priča o sudbini boinga 777 Malasia Airlines-a 370 nikako ne stoji i sada je postalo jasno da je u pitanju očigledno skrivanje istine i određenih poteza. Nakon beskrajnih demonstracija i pokazivanja potpune nesposobnosti malezijske vojske i vlade, s obzirom na radarski zapis nestalog aviona, Vlada Malezije obmanjuje celi svet govoreći da je let srušen u Indijski okean te da su svi koji su bili u avionu mrtvi.

Naime, malezijska vlada, osim što se poslužila sms-om da obavesti svet o navodnoj sudbini aviona, upotrebila jednu veoma jedinstvenu reč, a to je reč „pretpostavljamo“. Oni su pretpostavili da je avion pao tamo i da su svi mrtvi. I odjednom, ućutkan je celi svet.

Njihova priča od samog početka je sumnjiva, sada još i više jer su reč ‘pretpostavljamo’ upotrebili kao apsolutan dokaz, prekinuvši potragu i tako ućutkali medije koji uopšte i ne postavljaju pitanja, što je takođe sumnjivo.

Pitanja koja bi se mogla postaviti je bezbroj – o samom padu aviona, nemogućnosti pronalaska ostataka, zvonjave mobilnog telefona, nema tela, nema ostataka, nema ničega što bi moglo dokazati da je avion pao u more, odnosno da je pilot izvršio samoubistvo ubivši sebe i druge.

Ali, jedno u toj celoj priči je sigurno. Otkrilo se, naime, ko bi mogao imati stvarne koristi od nestanka ovog aviona.

Naime, nakon pada aviona, multimilijarder, član iluminata i prikriveni vođa svijeta, Jakob Rotšild, postao je jedini vlasnik, odnosno dobio je kompletan patent na neverovatni KL-03 mikročip.

U misteriozno nestalom avionu, putovalo je i 20 zaposlenih, odnosno članova uprave američke kompanije Freescale Semiconductor, koji su svoja prava podelili upravo sa Rotšildom, a sasvim slučajno je ta firma dan pre nestanka aviona lansirala gadet za elektronsko ratovanje, kao deo vojnog radarskog sistema.

Nestankom ovih 20 zaposlenih, Jakob Rotšild je postao jedini vlasnik patenta na taj mikročip koji će služiti za ratovanje budućnosti.

Firma Freescale Semiconductor se bavi razvojem mikroprocesora, senzora i drugih tehnologija, uključujući i poluprovodnike koji obavljaju namenske računarske funkcije.

- To su ljudi sa velikim iskustvom i velike tehničke „pozadine“, te su bili vrlo važni ljudi. To je definitivno veliki gubitak za kompaniju - izjavio je Mič Havs, potpredsednik za globalne komunikacije i odnose sa investitorima, kompanije Freescale Semiconductor.

www.kurir-info.rs/20-masona-nestalo-u-ma...nosti-clanak-1296455

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 4 months ago #6996

• zlatkoOS
  • Expert Boarder
  • u potrazi ...
[303581676457925]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 4 months ago #6997

Bravo svaka cast za Izrael i tebe!!!

Avion povucen iz upotrebe...
Stored - Temporarily or permanently stored (withdrawn from use)

Zadnji update informacije o avionu 07. mart 2014.
www.planespotters.net/Airline/GA-Telesis

Podaci o avionu i proizvodnji.
www.planespotters.net/Production_List/Bo...105GT-GA-Telesis.php

Detalji o trenutnom prebivalistu aviona.
www.planespotters.net/Production_List/Bo...105GT-GA-Telesis.php

Poletanje aviona 08. mart 2014. iz Kuala Lumpur a on u www.gatelesis.com

Strasno!

Sta je sledece?
Last Edit: 6 years, 4 months ago by daliborivanov.

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 4 months ago #7036

• Luka
  • Fresh Boarder
Ne bi me cudilo da je bilo bas otprilike ovako:
www.kurir-info.rs/najluda-teorija-ikad-j...irani-clanak-1319225

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 3 months ago #7055

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Evo da se priključim ovoj diskusiji.
Ja sam koristila podatke sa početka ove teme, tj. vreme poletanja aviona 7.3.2014, u 6:41pm, Kuala Lumpur

Ascendent je na 5. stepenu Device, vladar Merkur na 20 stepenu Vodolije - stepen Škorpije - opasnost.

Merkur u Vodoliji se nalazi u kvadratu sa Saturnom koji se nalazi u 3. polju - što ukazuje da je problem pada aviona tehničke prirode.

Uran koji u astrologiji predstavlja avion, nalazi se u 8. polju - polje Škorpije - stradanje.

Mc poletanja aviona je na 8 stepenu Blizanaca - 8. stepen - stepen Škorpije - opet stradanje.

Zbog Ascendenta u znaku Device, smatram da je avion udario negde u obalu, na neku peščanu plažu ili sprud.

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 3 months ago #7056

• logos
  • Expert Boarder
Scorpion25 wrote:

Ево подаци па ако неко може да окачи карту тог тренутка:

Авион је полетео 07.03.2014. у 18:41 (GMT, )а у суботу 08.03.2014. у 12:41 по локалном времену за Куала Лумпур.

Pitanje:
Za gde je poleteo avion 07.03.2014. u 18:41 ako je u subotu 08.03.2014. u 12:41 po lokalnom vremenu poleteo za Kuala Lumpur?

Koliko sam mogao da pročitam u mnogim informativnim tekstovima to je direktan let za Peking i na njemu se desilo to što se desilo.

"The flight departed from Kuala Lumpur International Airport on 8 March 2014 at 00:41 local time and was scheduled to land at Beijing Capital International Airport at 06:30 local time".

Dakle, radi se o lokalnom vremenu za Kuala Lumpur i ako se uradi karta za 08.03.2014. u 00:41 i, recimo, 11 sekundi za Kuala Lumpur (ne verujem da je baš u 00:41 poleteo) kada je započet let dobija se Asc na 8° (stepen Škorpije i 8. kuće - stradanje) Strelca, Jupiter u 8. kući u opoziciji sa Plutonom a zajedno u kvadratima sa Uranom što može da se protumači kao avion (Uran) koji se stradao (Pluton) na međunarodnom (Jupiter) letu a kako je Jupiter u trigonu sa Neptunom iz znaka Riba to je on verovatno nestao (Neptun) u moru (Neptun, Ribe). Neptun u kvadratu sa Mesecom a ovaj u opoziciji sa Asc ukazuje da su ljudi (Mesec) sa tog leta (Asc) nestali (Neptun), tj. nisu pronađeni.
Last Edit: 6 years, 3 months ago by logos.
Time to create page: 0.23 seconds