Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Nestanak aviona u Maleziji :(((
(1 viewing) (1) Guest
Opis ili pravila ove diskusije

TOPIC: Nestanak aviona u Maleziji :(((

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6893

Svaka cast za astrolosko tumacenje... Sto se tice Rusije, znam da nisi mislio ozbiljno, nasalio sam se ... Sto se tice Kine oni imaju geostacionarne satelite i sigurno prate sta rade Ameri dok su u njihovim vodama... Najnovija generacija satelita moze snimiti bezmalo i bez preterivanja zrno peska u pustinji jer njihove kamere na satelitima idu daleko iznad nasih pretpostavki. Sto se tice astrologije zato sam i postavio forum ali se pametnjakovic javio o radarima u kokpitu... Bas me briga za kokpit i radar u nosu aviona. To je elektronika i nista vise, nije neznam kakva... Sta mislis o Veneri 22 stepena u 6 kuci u Ribama? Meni se bas to i ne svidja... Neko moj to ima i bas mi se ne svidja... 6 Kuca kuca zdravlja, to me brine... I sto je najgore taj neko moj ima pluton u 8 kuci u kvadratu sa Venerom... sto mu gromova sad cu da se slogiram...A vec je putovao avionima i imao zestoke turbulencije, skoro svaki put... Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Last Edit: 6 years, 5 months ago by daliborivanov.

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6894

Ne može se samo na osnovi jednog aspekta tvrditi bilo šta, potrebno je videti znak, podznak, mesec, vladare, dispozitore kao i aspekte kako natalne tako i tranzitne i onda dobiti sliku svega. Polje opasnosti je 8 polje pa se gleda u kojem je znaku, gde je vladar otišao i na koji stepen i u koji znak te kakve aspekte gradi pa sve to uklopimo u tranzite i dobijemo izveštaj i sve odgovore. Nadam se da sam malo objasnio

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6895

OK.... Bolje da neznam... Jeste moj rodjak blizi ali bolje da neznam a mozda i da znam... Neznam astrologiju, znam ponesto ali amater, kao beba kad se rodi

Mozda hoces astrolosku kartu

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6896

Ne želim, ovo je forum za razmenu mišljenja ali ne za tumačenje ličnih horoskopa.

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6897

Postujem tvoje misljenje i stav i ziveli

I nije moj horoskop odmah da znas,rekao bi da jeste, nemam sta da krijem vidi se po mom imenu i prezimenu...
The following user(s) said Thank You: Scorpion25

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6898

Resena misterija zvonjave telefona...

www.kurir-info.rs/resena-misterija-zasto...viona-clanak-1270397

Ovo je zaista moguce, jer "zvoni" mreza a ne telefon tj za to vreme dok zvoni mreza, mreza trazi telefon preko IMEI i broja kartice u sistemu ali posto je telefon van domasaja mreza, daje signal tj prekida vezu jer nije se telefon prikacio na mrezu tj nema signal... To se desava iz dva razloga ili je mreza suvise daleko od korisnika a opet vidi korisnika jer je idalje na neki nacin u mrezi ali vrlo slabog signala ili zbog velike udaljenosti samog telefona... Nazalost u novinama tj novinari nisu pojasnili da poziv traje 2-3 zvonjave i sam od sebe se gasiii, da jeste sve bi bilo jasnije. Nazalost informacija nije bila potpuna.
A postoji teoretska mogucnost da je avion zaista poceo da posustaje i da su svi popalili telefone da se jave najmilijima i eto vam ukljucenih telefona, pa ako su daleko od mreze nemogu da dobiju kvalitetan signal a neki telefoni su u stanju da u stand by budu i do 800h pogotovu ako je iskljucen ton i vibracija...Da su telefoni potpuno otkaceni sa mreze to mreza vidi i odmah daje signal da telefona nemaaaa u mrezi. Bice najsmesnije ako su se prizemili negde gde ne mogu da se jave, sto nije nemoguce u teoriji, zelim da je tako. Najvise bi voleo da je tako, jer ako se pokvario radar i sistem navigacije, pilot se izgubio u prostoru kao kuce u liftu i ko zna gde otisao.. Ne zove se ovo za dzabe misterija... Nacice ih, samo je pitanje gdeee i kada..

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6899

dobro de dalibore, ne morash odmah da se ljutish, iako je prgavost jedna od prvih srpskih osobina. takodje, biti "grammar nazi" nije lepo. super je shto si uopshte pokrenuo temu jer evo, izgoreh danima vetj vezano za nestanak aviona.
naishla sam na zanimljive informacije vezane za chinjenicu da malezijske vlasti unose potpuni haos u potragu za avionom. npr, svaku zvanichnu informaciju koju su dali su porekli posle 24 h, nisu tachno dali vreme kada je izgubljen svaki kontakt sa avionom niti su podelili sa ostalim partnerima shto tragaju po moru svoje informacije, tako da je verovano dosta vremena izgubljeno tragajutji bezveze po otvorenom moru. navodno, porodice kineskih putnika sumnjaju da malezijske vlasti u potaji pregovaraju sa teroristima i da dezinformacijama dobijaju na vremenu.
evo ga chalank ovde, ne zamerite shto je na engleskom. nemam kad da stignem da ga prevedem krshteno.
www.news.com.au/travel/travel-updates/is...izu68q-1226852704012

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6900

Pa Vi ste zensko... Onda se izvinjavam kao pravi dzentlmen,da sam znao ne bi tako odgovarao, mislio sam da ste musko. Video sam Plutogirl ali sam misli da se neko zeza... Neka je na engleskom nije problem... Ne morate prevoditi... Hvala na informaciji

I naravno otmicari koriste satelitski telefon a to Ameri znaju i sve slusaju, ali cute kao i uvek, zato i direktor CIA kaze da ne iskljucuje terorizam... Znaju tacnu lokaciju potpisujem, taj je negde na ostrvu prema Tihom okeanu, garant. Prave se mutavi Ameri kao i uvek... Mada te sisteme imaju i Rusi i Kinezi, a ko je to samo otmicari znaju. Da vidis ti kad budu optuzili za sve Ruse... a ja vec vidim Putina kako prema avionu i to delfin stilom i naravno stize i lupa cvrge kinezima a Amerima... Dok ostali biju zbog aviona... Naravno salim se malo.... Evo Plutogril malo za tebe

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6901

Ne mogu da nadjem nigde datume rodjenja pilota i kopilota.
Zna se samo ime i starost
1) Pilot: Zaharie Ahmad Shah, 53
2) Ko-pilot: Fariq Abdul Hamid, 27
obojica malajci.

Mozhda ima negde na nekom astro-sajtu koji chlanovi foruma bolje poznaju?

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6902

Tesko da to nadjes sad... Jednog dana ce biti. Mozda ima negde ali to je igla u plastu sena... I mnogo lazu ovi mediji i novine... dolet aviona Boing 777-200ER je 14305 km sto se lepo vidi i ovde www.boeing.com/boeing/commercial/777fami...f/pf_200product.page

To je bezmalo da taj avion stigne bilo gde od Malazije i krug potrage moze biti ogroman da ga ne vredi traziti uopste... S tim doletom moze stici do zapadne obale Afrike i zapadne obale Amerike i severa Rusije bez problema od Malazije... E sad ne verujem da se avion puni sa kerozinom skroz ali to je teorijska mogucnost...

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6903

Evo i lepog snimka sa radara gde se lepo vidi nekoliko puta zarotiranje aviona tokom leta,cas u levo cas u desno,cas ispravi, cas pocrveni pa pozuti itd... Jasno je da nesto tu debelo nije u redu, jer na snimku postoje i drugi avioni ciji let je pravolinijski i nemaju takva cimanja i zaokrete....

Evo snimka...

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6906

Pocinjem JA da se osecam lose sto avion nije jos nadjen, kako li je tek onima kojima su to najmiliji, njima sekunde prolaze kao godine, minuti kao decenije, sati kao vekovi, a dani kao milenijumi??? Boze pomozi, molim te!!!

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6907

Ajde nek neko uradi horoskop aviona i kaze gde bi mogao biti avion... Peti dan i nista, nek neko nesto bar pretpostavi ako nista drugo...

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6908

OBAVESTENJE:

Ako želite i vi da se priključite potrazi to možete učiniti ako odete na sajt www.tomnod.com/nod/challenge/malaysiaairsar2014

Snimljeno za sada 3200 kilometara kvadratnih... Nije sala ovo je slika od 9 marta, snimljena sa satelita za fotografisanje visoke rezolucije, trazi se olupina...

Re: Nestanak aviona u Maleziji :((( 6 years, 5 months ago #6909

Lepo ja kazem, moja intuicija ne gresi. Mozda jednog dana ali do sada nije pogresila...

www.pressonline.rs/svet/globus/303690/av...-nakon-nestanka.html

Poz zvanicnim podacima, brzina letenja je 905 a top speed 950km/h. Ako uzmemo da je taj avion leteo jos 5 sati, on je od pozicije na kojoj ga traze udaljen bar 905*5= 5430km teoretski i garantujem da su se otmicari uputili na sred Tihog okeana jer kao takvo mesto najbolje je da oko sebe ima sto dalje kopno zbog dolaska na samo ostrvo... Ovo je zaista ako je tako velika organixacija terorizma. Jer je neko mora da obezbedi nesmetan dolazak na neko od ostrva... Ovo je planirano bas bas... Molim astrologe koji znaju svoj posao sa saopse odakle su teroristi i gde mogu biti, jer posle bitke koplja se u trnje bacaju. Sada je bitna astroloska karta da potvrdi da upravo astrologija moze odgonetnuti mnogo toga i da je kao takva nauka vredna svake paznje... Znam da to nije nimalo lako, zato se i unapred zahvaljujem svima koji zele da pomognu tj odgonetnu misteriju sa astroloske strane...Hvala unapred...
Time to create page: 0.32 seconds