Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Ljubisa Bogdanovic - Ubica iz Velike Ivance
(1 viewing) (1) Guest
Opis ili pravila ove diskusije
  • Page:
  • 1

TOPIC: Ljubisa Bogdanovic - Ubica iz Velike Ivance

Ljubisa Bogdanovic - Ubica iz Velike Ivance 7 years, 1 month ago #5670

• Denebola
  • Expert Boarder
Dobio sam podatke da je rodjen 05.04.1953 Velika Ivanca, nadam se da su tacni .. Inace jako interesantni stepeni u karti,nema sta .. Sto se tice rektifikacije,to ce morati neko ko ima vise iskustva i znanja naravno ..

Re: Ljubisa Bogdanovic - Ubica iz Velike Ivance 7 years, 1 month ago #5675

• Nikola
  • Administrator
Na temi o tom užasnom događaju sam napisao sledeće:

Meni je logično da se to desilo u 4h 27 minuta...Ascendent na 1. stepenu Riba....vrh 8.polja u Vagi na 22. stepenu (ubiti) sa Venerom,vladarem 8 polja na 22. Ovna...

A ovaj čovek baš na 22 stepenu Vage ima Saturn i Neptun (ludilo, san, spavanje)...Neptun je retrogradan , na 21. stepenu, pa deluje i na 22.stepen (ubiti) pa on ubija te ljude dok su spavali (Neptun) u svom očiglednom ludilu (Neptun)...

Dakle, vrh njegovog 8.polja mora biti baš na 22. stepenu znaka Vage...

Re: Ljubisa Bogdanovic - Ubica iz Velike Ivance 7 years, 1 month ago #5678

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Suvladar njegovog Ascendenta je Jupiter na 22 stepenu (ubiti) na vrhu 3. polja - rođake. Jupiter (mnogo) na 22 stepenu (ubistva) je doneo ovoliki broj žrtava.

Sad čitam da će Ljubiša biti kremiran - Vladar 4. polja (grob), Merkur na 20.stepenu (stepen Škorpije - kremirati)...I vladar njegovog Ascendenta se nalazi na vrhu 8. polja - kremiranje.

Re: Ljubisa Bogdanovic - Ubica iz Velike Ivance 7 years, 1 month ago #5682

• vajner
  • Platinum Boarder
A ovaj čovek baš na 22 stepenu Vage ima Saturn i Neptun (ludilo, san, spavanje)...Neptun je retrogradan , na 21. stepenu, pa deluje i na 22.stepen (ubiti) pa on ubija te ljude dok su spavali (Neptun) u svom očiglednom ludilu (Neptun)...

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Mala korekcija: on ima retrogradnog Saturna na 24°40' a retrogradnog Neptuna baš na 22°44' u znaku Vage.

Interesantno da su obe palnete na fiksnim zvezdama Spiki i Arkturusu koje važe za veoma srećne ali je zato Asc na zvezdi Formalhautu koja između ostalog simbolizuje i malformaciju koja pretstavlja nasleđeno ili stečeno odstupanje od normalnog oblika u građi celog ljudskog tela, njegovih pojedinačnih delova, organa ili psihološke funkcije. Različiti oblici malformacije uslovljavaju ili su pratilac različitih poremećaja u fizičkom i mentalnom funkcionisanju što se u velikoj meri reflektuje i na socijalni položaj i funkcionisanje pojedinca.

Tranzitni Neptun je kritičnog dana bio na Asc i na pomenutoj zvezdi Formalhautu.

Re: Ljubisa Bogdanovic - Ubica iz Velike Ivance 7 years, 1 month ago #5742

• Nikola
  • Administrator
Sretnem kolegu astrologa Veličkovića...on kaže da je proko svojih kontakata došao do podatke da je ovaj lik, masovni ubica rođen uveče oko 19h40min. (čini mi se)...Da je podznak Vaga, Ascendent mu je u konjukciji sa Neptunom...

Treba tu kartu proveriti.

Re: Ljubisa Bogdanovic - Ubica iz Velike Ivance 7 years, 1 month ago #5748

• Denebola
  • Expert Boarder
Citajuci tekstove u novinama o ovom zlocinu , najupadljivije mi je bilo to da je njegova zena (7 polje) jedina prezivela zlocin, kao i to da je Ljubisa izvrsio na kraju samoubistvo i umro posle par dana u bolnici.. Pa sam ja dosao do vremena 10:30 pre podne (moje misljenje - ne tvrdim da je tacno) sa Ascendentom na 18* Raka .. Ovaj , po meni opasni Uran (nekontrolisane nagle reakcije) se nalazi na Sirijusu ( velika agresija) i to u 12 polju (skriveno) u znaku Raka (narod) i u konjukciji sa Ascendentom ( On ) .. Pa Ljubisa, kako kazu iznenada, nenadano ( Uran) cini zlocin, tako sto ubija ( Uran - vladar 8 polja, smrt ) masu ljudi iz svog komsiluka od kojih mu je vecina rod, na spavanju (12 polje) Vladar 3 polja (komsije, rodjaci) je Sunce koje se nalazi na 15* Ovna, i pravi skoro egzaktan kvadrat sa Uranom iz 12 polja (atentati) i sam 15 stepen Ovna vlada atentatima .. Vladar Ascendenta ( a i Urana iz 12 kuce) bi u tom slucaju bo Mesec na 22* Strelca, sto bi dalo masovnog ( strelac ) ubicu (22 stepen) .. U tom slucaju, vladar Meseca, a i suvladar MC-a Jupiter (22* Bika) bi bio u egzaktnoj inkonjukciji sa Mesecom, pa bi mu to dalo da ostane zapamcen kao masovni ubica .. Ukoliko bi njegovo 7 polje (zena) bilo u znaku Jarca, ona bi bila predstavljena egzaltiranim Saturnom na 24* Vage sto bi i moglo da joj spase zivot (Jarac-izdrzljivost,zilavost).. Saturn je u konjukciji sa Neptunom na 22 stepenu i obe planete su retrogradne.. Pa je Ljubisa pucao u svoju zenu jednom u glavu da bi se po zavrsenom zlocinu vratio (uticaj retrogradnih planeta) i videvsi da je ziva, pucao ponovo u nju.. Medjutim iz oba puta nije uspeo.. Saturn je na 24* Vage (stepen Riba - greska) u konjukciji sa Neptunom (opet greska) na 22* (prilikom ubistva) pa je oba puta omanuo .. Na zenu je koliko sam procitao, pucao u kupatilu (Neptun) .. Na kraju svega, on puca u samoga sebe, akt samoubistva (Uran) sto bi dao vladar 8 kuce (smrt-u Vodoliji-samoubistvo) u konjukciji sa Ascendentom,ali ne umire odmah,vec posle par dana u bolnici (12 polje) .. Ovo je neko moje vidjenje, naravno,ne tvrdim da je tacno.. treba proveriti sve mogucnosti pa ce se doci nadam se do tacnog vremena rodjenja..
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.22 seconds