Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica
(1 viewing) (1) Guest
Opis ili pravila ove diskusije
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica

Re: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica 7 years, 6 months ago #4967

• vajner
  • Platinum Boarder
Moje mišljenje je da se u karti mogu videti sve važnije iz života jedne osobe a kako je on glumac to u karti treba da se vidi šta je sve od škola završio i kojim poslovima će se u životu baviti i sl. Suviše pretenciozno bi bilo u njegovom natalu videti sve filmove, pretstave i ostalo gde je on igrao pa zato i ne pokušavam to da radim. On je mlad i perspektivan glumac i tek treba da snima, i snima, i snima... mnogo toga i kako tek to sve protumačiti kroz natalnu kartu?!

Zamislite Batu Živojinovića koji je snimio "mali milion" filmova i kako sve to videti u njegovom natalu?!!!

Još jednom da napomenem da sam samo pokušao sve pomenuto u našoj diskusiji vidim u njegovoj karti za vreme rođenja 10:30 AM i po meni se to vidi.

Re: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica 7 years, 6 months ago #4968

• Joe
  • Gold Boarder
U pravu si Vajner. Nekada je tesko biti siguran u nesto, narocito skroz tacno vreme rodjenja. Stvari mogu da dosta da lice i da sve izgleda kao da moze da prodje i kada se malo okrene horoskop. Mozda se mi sad zamajavamo i lupamo glavu za tacno vreme rodjenja (ali mi to volimo! ), imamo 3 natalne karte, a tacna je neka sasvim deseta. Narocito kada je nesto u jednoj karti narocito izrazeno, cini ti se kako god da je okrenes da osoba mora da bude uspesna u tome. Recimo, tvoja karta svakako opisuje uspesnu osobu, vladar asc u 10.polju u konjukciji sa suncem i merkurom. Peto polje izuzetno jako. Osoba je jos uspesnija u tvojoj natalnoj karti nego u nasim. Imamo u glavi nekog ko je faca i da mora da ima dobar horoskop za taj dan, i hocemo da napravimo najbolji na svetu...

Mislim da nam treba jos malo pikantnih detalja iz zivota ove osobe, sad kad smo krenuli moramo sa sigurnoscu da je razotkrijemo i da pobijemo sve druge opcije.

Nakon proslog posta sam jos malo razmisljao o maratoncima... kod Uranke je merkur u 3.polju na 8.stepenu (skorpija) pa je gledajuci kroz maratonce tu pregazen,ubijen (8.stepen) autom (merkur) covek...cini mi se da je bio odvaljen far - sunce konjukcija mars. Najmladji clan porodice (merkur) se pokazao kao najveci ubica (8.stepen) kad je preuzeo stvar u svoje ruke (sunce na 24.stepenu, prvo je pobegao, maznuo novac, zeleci da se osamostali - sekstil sa uranom), udario je oca - sunce konjukcija mars, uzeo oruzje - mars i poceo da ubija kvadrat pluton dotadasnje, dugogodisnje poslovne saradnike (trigon saturn u devici), partnere u poslu ali i otvorene neprijatelje (pluton u vagi, na stepenu vage), kao i svoju nesudjenu zenu (znak vage). Nezudjenu zenu ubija davljenjem jer je dispozitor venera u konjukciji sa neptunom (davljenje). Potom bacaju bombe (mars sekstil uran) i tako ubijaju pandure - mars konjukcija sunce. Takodje pokusavaju da laziraju testament - merkur na 8.stepenu u konjukciji sa suncem na 24.stepenu (laziranje) - hvaleci (sunce) svako sebe u testamentu, kao najbolje dete (sunce). Naravno, nikom ne uspeva da lazira testament jer je dispozitor merkura - saturn u kvadratu sa neptunom, pa se sve otkriva.
Ja nisam gledao predstavu, koga je Bosiljcic glumio?

Re: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica 7 years, 6 months ago #4969

• vajner
  • Platinum Boarder
Igrao je Mirka Topalovića.

Re: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica 7 years, 6 months ago #4970

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Igrao je Mirka Topalovića.

hmmmm...baš zanimljivo da je tumačio lik grobara (Škorpija) sa Ascendentom u Škorpiji...Još jedna slučajnost?!
Last Edit: 7 years, 6 months ago by Uranka11.

Re: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica 7 years, 6 months ago #4971

• Joe
  • Gold Boarder
Vidite sad ovo. Uzimam da je Urankin horoskop tacan. Evo price. Nisam gledao pozorisnu predstavu, ali sam gledao film. Gledajte Ivanov horoskop kao horoskop Mirka Toplaovica. Podznak skorpija - grobar, a ispostavice se i ubica. Uran vlada.poljem - privatni posao u njeogovm prvom polju u skorpiji i to na 20.stepenu. Dakle, to im je porodicni (4.polje) biznis. 6. polje mu je u ovnu - proizvodnja, sa marsom na 25.stepenu i to jarca - tucanje kamena, a 10. polje u lavu - poznata firma. Takodje i mesec na vrhu 10.polja govori o porodicnom biznisu, na 12.stepenu - muvanje, nedostatak zena u porodici. Sa suncem na 24.stepenu - naravno opet muvanje u poslu. 10.polje na 14.stepenu - vole lovu. O tome govori i pluton u 12.polju, koji kvadrira ove planete. Vladari 6. i 10. polja su u jarcu - tradicionalno se vise generacija bavi tim poslom. Vladar 4.polja u skorpiji - u kuci prade krematorijum - uran, idu korak unapred i kazu da je krematorijum buducnost. Spremni da rizikuju, inovatori u poslu - mars sekstil uran - to je dobro za njih. Naravno mars u kvadratu sa plutonom - spaljivanje. I ko je prva zrtva - pa kum naravno, pluton u 12.polju. Pokusao je da popravi pec - mars, ali se sprzio. Ostali samo dugmici, jel vaga vlada dugmicima kao okruglim oblicima, dispozitor plutona - venera u konjukciji sa neptunom - kum je prosto nestao. Inace vladar kuma (12.polje) je venera u strelcu, pa je kum bio u inostranstvu, bavi se filmovima (strelac) i sam snima filmove (konjukcija sa neptunom). S obzirom da neptun vlada 5.poljem - veza, Mirko je zaljubljive prirode. 5. polje mu je na 17.stepenu pa je devojka umisljena (riba) umetnica (neptun konjukcija venera) i voli da je u centru paznje. S obzirom da je neptun u kvadratu sa saturnom, Mirko mora mnogo da se trudi oko zeljene devojke, ali mu ne ide. Naravno, umesa se kum koji snima film sa njom dok pliva (neptun) na jezeru (trigon mesec), tajna veza - venera konjukcija neptun. S obzirom da su venera i neptun u 2.polju Mirko krade (neptun) novac (venera) zbog devojke - vladar 5.polja u 2.polju. Devojcin otac - 4.polje od 5.polja je u blizancima - savetuje ga sta treba da uradi i kaze, vladar merkur je u njegovom 3.polju - "Hocu da znam koji je moj deo, necete me prevariti" - u jarcu - ne verjuje, sumnja. Dugo je trpeo (jarac) ponizenja i sikaniranja (jarac, jos je i merkur u trigonu sa saturnom), tretiraju ga kao klinca (3.polje) i konacno je pukao, odnosno proradio je uran iz prvog polja. Hoce da se osamostali i u tome uspeva jer je uran u sekstilu sa suncem, koje vlada i 10.poljem, odlicno ih organizuje i odlucan je, a ne preza od oruzja i bombi (sekstil sa marsom). Kaze, isto cuvena recenica "sve cu vas pobiti" - merkur vladar 8.polja u 3.polju na 8.stepenu. Devojcin otac ga savetuje u vezi porodice - 8.polje na 4.stepenu blizanaca. Naravno, nesudjeni tast mu strada. Devojku davi (riba - davljenje, neptun u konjukciji sa venerom - vladarem 7.polja - nesudjena zena), a pluton u 12.polju je u devojcinom 8.polju u kvadratu sa njegovim marsom (ona strada) i sekstilu sa njegovim neptunom - uspesno je davi. Zasto on ne strada, pa zato sto ima jakog marsa u jarcu i to na stepenu ovna. Trebalo je vremena (jak uticaj jarca i saturna) da proradi skorpija, ali kada je proradila i kada je pukao i pala mu klapna (uran), svima se osvetio (skorpija) i svi ga se boje. Gomila planeta u jarcu, i to muskih, vladar 10.polja sunce u konjukciji sa marsom, govori da su sve muskarci u porodici. Zasto zene ne opstaju, pa zato sto je mesec u znaku jarca u padu. Vladar 8.polja je merkur u jarcu u trigonu sa saturnom - zato jako dugo zive.
Sta kazete, a? Nisam gledao pozorisnu predstavu, ali prosto se secam desavanja iz filma.
Uranka, gledajuci iz ovog filma, a vi mi recite ako nisam u pravu, mislim da je ovo tacna natalna karta. Pogodila si u centar.
Kako kaze "Majku li vam vasu, sve cu da vas pobijem"
A nije valjda Ivan takav... nije, ali mislim da mu je to dobra uloga. Ko je gledao predstavu?

Re: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica 7 years, 6 months ago #4972

• Joe
  • Gold Boarder
Ne verujem. U trenutku dok sve ovo pisem i kada postavljam posledni tekst na sajt, koji socno zavrsavam sa "Majku li vam vasu, sve cu da vas pobijem" tri planete su na 8.stepenu, i to mars i pluton u konjukciji, i venera sa jos 2 planate (saturn i merkur, koji je jos na 18.stepenu - stepen zla) u skorpiji u 3.polju (teskt, pisanje). Venera na 8.stepenu skorpije je jos i vladar 3.polja. Pisem o grobarima i ubijanju!!!
A raspisao samo se ko ludak, tranzitni mesec mi je trenutno u 1.natalnom polju u blizancima, u sekstilu sa trnazitnim uranom (inace imam ovaj aspekt i u natalu) i konjukciji sa jupiterom na 11.stepenu (vodolije, astrologije). A mesec mi natalno vlada i 3.poljem... pa bas imam inspiraciju... i to bas o filmu (jupiter).
Prosto obozavam astrologiju!!!

I nemojte da prestajete da pisete! Onaj Nikola nam se malo ulenjio. A ja cu da vam postavljam rektifikacije svaki put posle emisije kod Ivana Ivanovica, s obzirom da mi je mesec (ljudi) vladar 3.polja u devici u 5.polju (volim da analiziram ljude) na 23.stepenu u sekstilu sa uranom (pomocu astrologije). Mesec mi je u kvadratu sa neptunom, pa me zanima psihologija, mozda nekad pogresim, ali drugacije ne mogu nauciti.
Last Edit: 7 years, 6 months ago by Joe.

Re: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica 7 years, 5 months ago #4973

• vajner
  • Platinum Boarder
Mesec je u V polju (hobi, razonoda, uživanje) trigonu sa Asc i sekstilu sa Suncem što ukazuje da ti u tome uživaš a konjunkcija Sunca i Urana u Škorpiji da si ti detektivski analitičan i pronicljiv naročito kada su u pitanju astrologija i tehnika (briljantan um). Opozicija Sunca i Urana sa Asc i retrogradnim Chironom opominje da ne preteruješ iako to upućuje na karmu.

Što se tiče kvadrata Meseca i Neptuna koji je u vladar VII polja u Strelcu i nalazi se u njemu, pazi se grešaka u vezi partnera jer te ponekad neće moći razumeti. Tu valja napomenuti da je Neptun izmeđe loše zvezde Sabik i dobre Atrie pa kako-kad, nekad dobro nekad loše.

Re: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica 7 years, 5 months ago #4987

• Joe
  • Gold Boarder
Hvala ti Vajner na kratkoj analizi. Jedno pitanje, mesec mi je na 23.stepenu device, a asc na 3.stepenu blizanaca. Mozda sam te to pre pitao, razlika je 10 stepeni jos u kvadratnim znacima, mislis li da to moze biti u sekstilu. Drugo, sunce i uran su mi na 21.stepenu, isto tako, da li to moze da bude opozicija sa asc? Ukratko, nisam se bavio time, sta predstavlja chiron, sta znaci da ne preterujem? Kako bi ti to protumacio, kakva je karma u pitanju?

Re: Rektifikacija natalne karte Ivana Bosiljcica 7 years, 5 months ago #5003

• vajner
  • Platinum Boarder
U postovima #4943 i #4944 na temi Škola astrologije sa Panićem sam razmenio mišljenje na temu orbisa za Urana, Merkura i Marsa i on je napisao da na predavanjima iz astrologije koriste orbise od 12° čak i 15°. Ja 12° koristim samo za "svetla", tj. za Mesec i Sunce ali treba proveriti da li to "pije vodu" za taj horoskop. Za ostale planete koristim 8° orbis.
Last Edit: 7 years, 5 months ago by vajner.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.13 seconds