Welcome, Guest
Username Password: Remember me
Opis ili pravila ove diskusije

TOPIC: Luka Bojović

Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1835

• Nikola
  • Administrator
Jel zna neko datum rođenja Luke Bojovića ?

Verovatno je podznak Blizanac, 12. polje pada u znak Bika - uhapšen tokom ručka, u Španiji (Španija je genetski kombinacija znaka Bika i Strelca), izdao ga prijatelj - 11.polje u znaku Riba...

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1836

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
7.10.1973 Beograd

jedva nađoh...zvani Pekar

ps. zanimljiva adresa stanovanja...
Last Edit: 8 years, 3 months ago by Nikola.

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1837

• Nikola
  • Administrator
ps. zanimljiva adresa stanovanja..

Da...Pa...?

PS
Idem prvo na kaficu u kafić, posle ču da bacim pogled na njegovu kartu.

PS2
Inače, njegov otac, Vuk Bojović (sjajni direktor ZOO vrta u Beogradu) ima 5.polje u znaku Ovna sa Marsom, vladarem 5.polja u znaku Škorpije na 18. stepenu u 12.polju...

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1838

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
ps. zanimljiva adresa stanovanja..

Da...Pa...?

Pa možda ti to olakša rektifikaciju...

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1839

• Nikola
  • Administrator
Da...Pa?

Ma ja se naravno šalim....znam šta si htela da kažeš...

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1845

• Trick Of The Light
Pozdrav svima
Posle svih onih filmova na prvoj televiziji (Kad jaganjci utihnu i slicno),pade mi na pamet da je zanimljivo zaviriti u um jednog slicnog. Ja nisam astrolog, ali pazljivo pratim i ucim od vas.

Htela bih da predlozim da se uradi rektifikacija karte Sretka Kalinica. Rodjen je: 25. februara 1974. u Zadru.
Nadimci su mu "Beli" i "Zver".

Iz novina:
"Sretko Kalinić zvani Zver važi za jednog od retkih i jednog od najokrutnijih profesionalnih ubica u Srbiji, a njegov identitet i pravo zanimanje otkriveni su tek posle ubistva premijera Zorana Đinđića. "
"Prema pisanju “Vesti”, Kalinić je otkrio istražiteljima strašne stvari koje su činili, a jedna od njih je mlevenje ljudskih tela u mašini za mlevenje mesa.

Kalinić i ostali su sebi na glavu navlačili kožu i skalp ubijenog Milana Jurišića i tako pozirali, smejući se.

Nakon toga su od delova Jurišićevog tela skuvali gulaš koji su poslužili Vladimiru Milisavljeviću koji je to pojeo ništa ne sluteći.

-Kalinić kaže da su s uživanjem gledali kako njihov prijatelj jede ljudsko meso – tvrdio je sagovornik “Vesti” koji je navodno imao uvid u Kalinićeve iskaze hrvatskoj policiji."

Igrom slucaja komsinica iz bloka u kom sam odrasla je imala tu nesrecu da se uda za ovog coveka, i rodi mu cerku. Nisam je videla godinama, ali mogu da zamislim kroz sta je sve prosla kad je saznala s kim je bila.

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1846

• Nikola
  • Administrator
Igrom slucaja komsinica iz bloka u kom sam odrasla je imala tu nesrecu da se uda za ovog coveka, i rodi mu cerku. Nisam je videla godinama, ali mogu da zamislim kroz sta je sve prosla kad je saznala s kim je bila.

Pa daj podatke od komšinice - njegove žene...

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1847

• Trick Of The Light
Rodjena 1975 godine, bik u horoskopu.Ne znam tacan datum, a nisam godinama u kontaktu sa njom.Zavrsila pravno birotehnicku skolu.Otac joj je vojno lice. Ona, njena majka i cerka (njena i Kaliniceva) zive u bloku 19a, od razvoda sa njim.Ima rodjenu sestru.
Ona do ubistva Djindjica nije znala nista o Kalinicu.. Nakon udaje ziveli su u iznajmljenom stanu u 23 bloku na visokom spratu (vazno zbog daljih podataka). U toku trudnoce htela je da se ubije skokom sa terase. Posle par meseci braka presli kod njegovih roditelja da zive sa njima u neko manje mesto (ne secam se gde). Drzao ju je u kuci i nije joj dao da izlazi. Ostavljala ga vise puta, i vracala se. Sa njim zatrudnela posle ove cerke. Nosila je blizance. Tokom nosenja nekih teskih ormana izgubila je jedno dete, a posle toga otisla na abortus. To se sve desavalo 90-tih, recimo u periodu od 1995 - 2001.
Nakon ubistva Djindjica, preselila se u blok kod svojih roditelja, sa cerkom. Prepisao je neku vilu u Vojvodini na njeno ime, ona je to "predala" policiji.
Srela sam je pre par godina, rece da radi na benzinskoj pumpi, preko puta bloka.
Otac joj je "skoro "umro. Pre par godina (neko iz bloka mi rece ali ne znam kad).
Ps. nadam se da je dovoljno podataka
Last Edit: 8 years, 3 months ago by .

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1850

• Nikola
  • Administrator
Joca Amsterdam 24.Oktobar 1962. Smederevska Palanka 10h 53min.

Ascendent na 26.stepenu znaka Strelca, MC na 23. stepenu znaka Vage.

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1851

• Nikola
  • Administrator
Andrija Drašković 3.Novembar 1964. Kosovska Mitrovica 21h 30min.
Last Edit: 7 years, 10 months ago by Nikola.

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1852

• Nikola
  • Administrator
Inače, najveći ubica, koga sam lično poznavao (godinama smo se družili, igrali šah ko "manijaci" ) ima Mars na 2.stepenu znaka Škorpije - vrhunski (2.stepen) ubica...Po sopstvenoj priči, ubio je preko 60 ljudi (pojedinačno). Nemam razloga da mu ne verujem...

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1853

• Nikola
  • Administrator
Arkan 17.April 1952. Brežice, Slovenija 6h 4min 16sec.

Ascendent na 18.stepenu znaka Bika, MC na 24.stepenu znaka Jarca

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1859

• Trick Of The Light
Ocekivala sam da cu videti jednu nit koja povezuje sve ove horoskope, ali je ne vidim.
Ja mogu da komentarisem u skromnom opsegu onoga sto znam iz svog horoskopa. Ja npr. imam mars kvadrat saturn. Mars u 12 u jarcu, saturn u 8 u vagi, ali nisam ubica i sigurno nemam nikakve ambicije da budem. Dakle npr. Legija ne moze biti opisan kao ubica kroz taj aspekt. Ali mars na alogolu u kombinaciji sa svim...da...
Fascinantan mi je taj nulti stepen skorpije, takodje.
Sta je okidac svim ovim ljudima? Ubedjena sam da mora da postoji jedna zajednicka stvar koja ih povezuje...
Takodje me interesuje sta moze da predstavlja metak?

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1898

• Hajkula
  • Gold Boarder
Da li je Legijin natal ispravan? Znam da su kruzila 2 datuma (godine)njegovog rodjenja.

PS
Kada se napravi ugovor sa Legijom stranaca, svaki legionar dobije nov identitet, datum rodjenja (moze i godina da se razlikuje), drzava, mesto, roditelje, nacionalnost.

Jedan momak je prvi put otišao u Zapadnu Evropu (Marsej) sa prijateljem koji je Legionar.
Legionar je povređen u akciji, pri padobranskom skoku (da li još uvek na kraju obuke ili na početku službe). Povreda kičme. Oporavio se Završava papirologiju.
Naime, po isteku prvog ugovora od 5 godina, stiču jedan uslov, a po isteku 10 godina, drugi. Državljanstvo Francuske i pravo na penziju.
Stupanjem u Legiju (prvo je obuka 2 godine) menja im se identitet ali prvih da li godinu ili dve NE SMEJU DA IMAJU BILO KAKAV KONTAKT bilo s kim, ženom, detetom, roditljeima, prijateljima. Ni telefonom, ni poštom...
Legionari su utrenirani da su na prvom (drugom, trećem... desetom)mestu LEGIONARI.
Tamo su najpouzdaniji prijatelji - Srbin i Hrvat. (Dobili su nove podatke, pa je nekada Srbin - Hrvat a nekadasnji Hrvat je Srbin.)
I kada odu u ,,civilstvo,, za ceo život su spremni da jedni drugima pomognu. Kao pojedinci i kao organizacija. Tako su i Legijinu ženu i decu prihvatili.
Imaju tamo (u Marseju)legionarski hotel, starački dom, bolnicu.

Re: Luka Bojović 8 years, 3 months ago #1899

• Trick Of The Light
Evo postovacu opet sliku natala sa dodatim fiksnim zvezdama...

Last Edit: 8 years, 3 months ago by .
Time to create page: 0.27 seconds