Welcome, Guest
Username Password: Remember me
Opis ili pravila ove diskusije

TOPIC: Novak Đoković

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1808

• Mayflower
This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Ovo su tranziti trenutka proglasenja na Novakovu natalnu kartu, kako se trenutak proglasenja za sportistu sveta ogleda na njegovoj karti.

Vidimo Asc proglasenja na njegovom MC-u, Sev.Mes.Cvor - na Novakovom Asc, Fortuna dogadjaja - na njegovom vladaru 1.kuce (on, presrecan), Mesec dogadjaja - egzaktan trigon Noletov Mesec, JU (on) - preko vladara 10.(top, vrh, prestiz) u 5.kuci ...
Last Edit: 8 years, 6 months ago by .

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1809

• Nikola
  • Administrator
Tenis - Jupiter, Strelac..." nema veze sa pomenutim Brankom "Kockicom"? Kako je to onda primer da je tenis u znaku Strelca i da ga označava Jupiter? Po meni to nije primer jer za primer treba nečija karta u kojoj bi se to videlo. Ovako to je samo teorijska konstatacija šta simbolizuje tenis i konja.

Vajner, energija jedne planete se pretvara u istu simboliku te iste planete (svaka planeta ima višestruku simboliku). Dakle, Jupiter - konji se u slučaju Branka kockice "pretvorio" u Jupiter - tenis...Istu simboliku.

Na primer, genetski Ovan (Vladar Mars) - Nemci imaju najbolju privredu (Ovan, Mars), u svakom sportu igraju napadački do samog kraja (Ovan, Mars), ratnička nacija (Ovan, Mars)...

Špijun (Neptun, Ribe) se krije, pretvara (Ribe, Neptun), laže da nije Špijun (Ribe, Neptun),uzima lažna dokumenta, identitet (Ribe, Neptun), maskira se (Ribe, Neptun), kad oseti da mogu da ga provale beži (Ribe, Neptun)...

Nadam se da je jasno.
Last Edit: 8 years, 6 months ago by Nikola.

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1810

• Nikola
  • Administrator
Sudije sede visoko ("egzaltirane" su, uzdignute bukvalno),

Tvoja "Astrološka Logika" je zabavna , Visoko, Visinu u Astrologiji prestavlja Vodolija, Uran, a ne Saturn egzaltiran u Vagi.

Oblakoder (samo ime govori) koji ide u Visinu je Vodolija, Uran...

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1811

• Nikola
  • Administrator
Moje 4.polje (mesto života) zahvata ceo znak Strelca (tenis) - gde god sam živeo u nepostednoj blizini su bili teniski tereni...to je lako proveriti, porodična kuća u Kralja Bodina, a odmah iza su Teniski tereni...vide se iz Grčića Milenka ulice...

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1812

• Mayflower
VE (tenis) i UR (vladar 5.polja) u karti V.Britanije su u tzv. medjusobnoj recepciji (mutual disposition). Ova razmena energija (izmenjena sedista) jako osnazuje horoskop, a narocito polja i teme na koja se odnosi.

Imao ju je Ivo Andric (ME-VE) - VE je kod njega u Devici, u padu, ali je Merkur u Vagi - pa je bio veliki pisac (umetnost reci), a ima je i Novak Djokovic (Mesec-Mars) pa je veliki atleta - u tome se svi slazu, narocito posle Melburna ove godine. Jelena Gencic je rekla da je "to kod njega urodjeno, genetski" (Mesec)

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1813

• Nikola
  • Administrator
Po tvojoj logici, ja ne bih trebao da živim pored teniskih terena, a ipak uvek živim pored teniskih terena - kako to...

Ko je tu u pravu - Sam Život koji je preslikana slika našeg horoskopa...ili tvoja "Astrološka Logika"...?

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1814

• Mayflower
Nikola wrote:
Sudije sede visoko ("egzaltirane" su, uzdignute bukvalno),

Tvoja "Astrološka Logika" je zabavna , Visoko, Visinu u Astrologiji prestavlja Vodolija, Uran, a ne Saturn egzaltiran u Vagi.

Oblakoder (samo ime govori) koji ide u Visinu je Vodolija, Uran...

Saturn je egzaltiran u Vagi - sudije su egzaltirane (uzdignute) u tenisu.

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1815

• Nikola
  • Administrator
Ti stvarno ništa ne razumeš...svaka diskusija sa tobom postaje besmislena.

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1816

• Mayflower
Nikola wrote:
Po tvojoj logici, ja ne bih trebao da živim pored teniskih terena, a ipak uvek živim pored teniskih terena - kako to...

Ko je tu u pravu - Sam Život koji je preslikana slika našeg horoskopa...ili tvoja "Astrološka Logika"...?

Ne znam kako smo stigli do tebe. Ja te zaista nisam spomenula, a ne mogu ni da komentarisem posto nemam tvoju astrolosku kartu.

Ja sve vreme pisem o TENISU (ne teniskim terenima), o Novakovoj karti, karti proglasenja za sportistu sveta i njihovoj medjusobnoj interakciji. Nemam nista protiv da ti postavis kartu s Asc Lav i tranzitima za ponedeljak vece, da vidimo sta rade.

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1817

• Mayflower
Nikola wrote:
Moje 4.polje (mesto života) zahvata ceo znak Strelca (tenis) - gde god sam živeo u nepostednoj blizini su bili teniski tereni...to je lako proveriti, porodična kuća u Kralja Bodina, a odmah iza su Teniski tereni...vide se iz Grčića Milenka ulice...

Ako su ti teniski tereni u "komsiluku" mozda imas Vagu na vrhu 3.kuce (komsiluk). U nekim varijantama s podznak Devica moguce je imati Vagu na vrhu 3. Nemas teniski teren u kuci.

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1818

• kzeljko
Mayflower wrote:

Ako su ti teniski tereni u "komsiluku" mozda imas Vagu na vrhu 3.kuce (komsiluk). U nekim varijantama s podznak Devica moguce je imati Vagu na vrhu 3. Nemas teniski teren u kuci.

Taj komšiluk, tj. okolinu u kojoj neko živi, opisuje upravo četvrto polje, jer to nije samo kuća, stan ili zgrada nego i malo šire okolo.

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1820

• vajner
  • Platinum Boarder
Mayflower wrote:
odgovor Vajneru:

karta proglasenja, sa Asc na 7 Vage, napravljena je za trenutak kada je spiker proglasio Novaka Djokovica za sportistu sveta za 2011.godinu, tacno za taj trenutak. Dakle, to je karta koja pokazuje na Novaka Djokovica, tenisera ( u uvodnom tekstu sam napisala kako )

Ceremonija dodele Laureus nagrada je trajala, čini mi se, oko 3 sata i za to vreme je Asc u početku bio u Devici a kasnije u Vagi. Obzirom da je dodeljeno 8 nagrada za različite sportove znači li to da je deo njih u simbolici Device a deo u simbolici Vage? To je po meni malo verovatno jer su nagradu dobili totalno različiti sportovi pa je malo verovatno da su svi u simbolici samo dva znaka.
Last Edit: 8 years, 6 months ago by vajner.

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1821

• Nikola
  • Administrator

Jao bre, 4.polje ne opisuje samo sam stan, kuću gde živiš (unutrašnjost) , već i kraj grada u kome živiš, sve ono što je u nepostednoj blizini mesta života, sve ono što definiše taj deo grada, mesta.

To je vrlo lako proveriti analizom bilo kog horoskopa. Uzmeš nekoliko tačnih horoskopa pa odeš i vidiš gde ljudi žive, snimiš okolinu - nikakva mudrost, lako proverljivo.

Ti hoćeš da diskutuješ na ovom Forumu, a nemaš Astrološko znanje, ni Astrološku logiku koja proizilazi iz tog znanja...Meeeeslim, čisto smaranje i lupetanje.

Nalupetala si se i kod Borisa Tadića, i na Blogu kao Andromeda.

Mene lično ne interesuje što ko i koliko zna - to je lična stvar svake osobe, u smislu, koliki su tvoji Astrološki dometi, da li imaš dara ili ne, da li Astrologiju razumeš ili ne.

No, ti učestvuješ na mom sajtu i tvoje učestalo "učešće i diskutovanje" zagađuje ovaj prostor i samu Astrologiju.

Sorry...

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1828

• VENUS
  • Fresh Boarder
Stvarno je neverovatno da postoji neko ko se bavi astrologijom,a da mu nije jasno da je Jupiter/Strelac tenis.
To je kao matematicar koji nikad nije cuo za Pitagorinu teoremu.

Re: Novak Đoković 8 years, 6 months ago #1829

• Hajkula
  • Gold Boarder
Tenis je elitni sport, a sve što je elitno, skupo, ima veze s putovanjima je u simbolici Jupitera.
Teniska loptica je mala, pa zato ima veze i s Blizancima, Merkurom. Sa dobrim Marsom, ili Mesecom u Ovnu, odličan teniser - rekreativac.
Da bi bio vrhunski sportista, treba mnogo rada, odricanja, discipline, Saturn ali i finansijske podrške, jer su odlasci (putovanja) na turnire skupi, Jupiter.

Okolina, komšiluk
Treća i četvta kuća se često ,,preklapaju,,. Zaista jeste 3. kuća, komšiluk. Međutim, četvrta kuća su ne samo roditeljska, porodična kuća, rodno mesto, država, nacija, nego i stambena zgrada, soliter, i komšiluk, okolnosti i okolina gde se natus rađa i živi. Ukratko, sve što čini životne uslove jedne osobe vidi se u četvrtoj kući. Naravno da komšiluk utiče na lični život. (Čak i kada osoba kaže, da ne poznaje, da je ne interesuje, da ignoriše komšiluk...)
Zanimljivo je kada ljudi žive u istoj zgradi. Ili čak u istom dvorištu, dve kuće a tri vlasnika (stana), tri komšije.

Dve komšinice različito vide istog komšiju.
Jedna - Srbin iz Bosne, gloopi Bosanac , pošten, na svom mestu ali ,,ume da bude nezgodan,, (zazire, mislim da ga se plaši) - kao Saturna u Škorpionu.

Druga - Retko časna, poštena osoba, vrh 3. u Lavu.
(Sam kaže da je Srbin iz Bosne i da mu je pradeda (znači komšija je poreklom) Crnogorac).
Ona ima Uran u 3 kući, pa su svi singl.
Last Edit: 8 years, 6 months ago by Hajkula.
Time to create page: 0.35 seconds