Welcome, Guest
Username Password: Remember me
Opis ili pravila ove diskusije
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Boris Tadić

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1305

• Nikola
  • Administrator
BiljanaJ, tačna analiza Naravno da 7.polje u Vodoliji lepo opisuje njegovu 1. ženu ("Buntovnik sa i bez razloga" )

9. polje (2.žena) u znaku Ovna (građevina, građevinski inženjer) opisuje njegov drugi brak

PS
A negde sam pročitao da je imala i suicidne namere (opet Vodolija)...

Vrh 5.polja opisuje trenutak kada smo "izašli iz majke" (to je lepo objasnila, sa puno primera, koleginica Astrolog Svetlana Panjković u svojoj knjizi "Astro-Mikroskop otkriva...) pa Saturn - sneg u Strelcu - puno, lepo opisuje da je bilo napadalo puno snega (Saturn) kada se Boris rodio (vrh 5.polja)...

A kako se sve to vidi za podznak Jarac - pa nikako...
Last Edit: 8 years, 4 months ago by Nikola.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1306

• Snezana60
Ok. Po toj logici vrh mog petog polja je na 28 stepenu u vodoliji...Verovatno je padala kisa i bilo oblacno...Moram da pitam mamu

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1307

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Natalna karta Borisa Tadića - sa malim zakašnjenjem...

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.
Last Edit: 8 years, 4 months ago by Uranka11.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1308

• Farfalla
  • Senior Boarder
A Sarajevo,kako se vidi da je rodjen u Sarajevu?

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1310

• Farfalla
  • Senior Boarder
Nikola wrote:

PS
Samo mi nije jasno, gde videste Sunce u 5. polju, kada se nalazi tačno na vrhu 6.polja...?

Nemam pojma gde videh,samo sam sigurna da je bilo tamo kad sam gledala,ali sad vise nije.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1311

• Nikola
  • Administrator
4. polje počinje u znaku Škorpije (Muslimani) pa je rođen u gradu gde su većina muslimani - Sarajevo je pod uticajem znaka Škorpije (da nije tako, ne bi celo Sarajevo posle Dejtona pripalo muslimanima, sada bi tamo živele i druge nacije, ne samo muslimani...).

A kako se vidi da sada živi u Srbiji - vladar njegovog 4. polja je Mars na 16. stepenu znaka Strelca pa Boris živi u delu bivše domovine Jugoslavije gde je rođen (Mars na 16. stepenu - stepen Raka - domovina) a koji mu je, u odnosu na mesto rođenja (Bosna) "strana zemlja, inostranstvo" - Strelac.

A to je Srbija jer je Mars u konjunkciji sa Saturnom - Srbi, Srbija...
Last Edit: 8 years, 4 months ago by Nikola.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1313

• strelica
  • Platinum Boarder
Padala je sneg kad sam se rodila, jedino to znam. Vrh 5.polja(prazan polja) mi je u Blizancima na 06', ne znam da li bas znaci sneg....
Last Edit: 8 years, 4 months ago by strelica.

Re: Boris Tadić 8 years ago #3270

• Kosta
Pozdrav svima...istina ova karta mnogo više deluje kao tačna nego ona pre nje. Međutim, kako vidim sneg ste objasnili, i mesto gde je rođen, ali gde se to vidi iz ove karte da govorimo o predsedniku države ?

Prvo, vladar 1 polja Sunce je debilitovano u polju 6, takvi ljudi se mnogo ne opterecuju sa politikom i vlascu, vise samim radom kao takvom, 6. polje "sluzi" . A drugo sto mi je interesantnije je njegov MC. Vladar MC-a je Venera opet u 6 polju, pa jos do Kirona pa jos u kvadratu sa MC-om. To bi bio covek koji sam idem protiv sebe, mnogo bolestan u zivotu, da ne kazem nesposoban za rad i privredjivanje . K tome ova bedna Venera nema ni jedan aspekt. / A on šef države ?

Re: Boris Tadić 8 years ago #3271

• Nikola
  • Administrator
Dovoljno je što ima Ascendent u konjunkciji sa nekretnicom Regulus....predsednik države.

Re: Boris Tadić 8 years ago #3299

• Kosta
pa dobro, ali o čemu onda govori njegov mc koji uopšte nije naglašen u njegovom horoskopu ?

Re: Boris Tadić 8 years ago #3301

• Nikola
  • Administrator
On (Ascendent) glumi (Lav - gluma) predsednika - Ascendent na Regulusu...Jasno je ko dan da se odluke, one bitne, donose u nekoj drugoj zemlji...

Ascendent je na stepenu Riba (24) - opet gluma, foliranje...
Last Edit: 8 years ago by Nikola.

Re: Boris Tadić 7 years, 8 months ago #4780

• Acrux
Evo još jednog podatka za bivšeg nam predsednika

Uveliko se po gradu priča (provereno iz više izvora) da mu je brak sa sadašnjom ženom čista formalnost, da je odavno hteo sa njom da se razvede, da ima mnogo ljubavnica, da mu je jedna čak i rodila dete i da je čak i nasilan prema ženama koje ne žele da budu sa njim (Mesec kvadrat Pluton)

Re: Boris Tadić 7 years, 8 months ago #4795

Kruže priče da Bota ima sklonosti ka istom polu, pa kada je saznala za to prva žena (7 polje, Uran, Vodolija, nastranost) nastao je haos pa je iznenada otišla u manastir što je lepo prikazano sa položajem Urana u 12 polju Lava, dok je Sunce u Jarcu pa nam je jasno da je pobegla u izolaciju (manastir). Sunce kao dispozitor Urana nalazi se na 25 stepenu Jarca koji je analogan znaku Ovan (Mars-seksualnost) pa se taj isti Mars nalazi na 16 Strelca čiji je dispozitor Jupiter u Škorpiji (seks) na 13 stepenu koji opet ukazuje na Marsa i naravno u konjukciji je sa Neptunom ( sve je to lepo upakovano) u trećem polju (skriveno od očiju javnosti). Pa pogledajmo i 8 polje koje počinje u Ribama čiji je vladar Neptun u seksualnom znaku Škorpije
Last Edit: 7 years, 8 months ago by Scorpion25.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.26 seconds