Welcome, Guest
Username Password: Remember me
Opis ili pravila ove diskusije
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Boris Tadić

Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1246

• Mayflower
Postovani astrolozi,
Kad smo se na temi o Draganu Djilasu dotakli horoskopa gospodina Tadica, iznela sam svoj stav da predsednik drzave zasluzuje posebnu temu. Tada sam izrazila i sumnju u zvanicne podatke o vremenu njegovog rodjenja i napisala da koristim drugu kartu, sa drugim datumom.
Nije nimalo slucajno sto je Nikola pokrenuo pitanje Tadicevog horoskopa (na temi o Djilasu) upravo na njegov rodjendan (13.1.)!!! i u trenutku egzaktne ME-PL konjunkcije, sto je tipican aspekt za tzv. dirty data. Taj aspekt, ispostavice se kasnije, bice "odgovoran" i za dirty SMS, kojim se predsednik obavestava o pretnji atentatom. Secam se da sam u nedelju, 15., silazeci sa Foruma, razmisljala o Tadicevom horoskopu i o njegovom Suncu (koje je na 22.sepenu!, iako je taj dan u fokusu bila brodska nesreca u Italiji). Moze li Tadic biti u opasnosti sa ovim polozajem? Hoce li biti? Onda mi sine da to nije on, da Sunce u 1.kuci na 22 sepenu ne predstavlja njega vec neku drugu, veoma vaznu osobu u njegovom zivotu - naravno, to je ubijeni premijer Djindjic - i lakne mi. Ne mozete ni zamisliti kakav je sok izazvala vest, samo dva sata kasnije, o pretnji atentatom. Ali to je bila (surova) potvrda ove rektifikacije.
Stavljam vam na uvid rektifikovanu kartu i zelim vam uspesan rad.
Attachments:
  • Attachment This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.
Last Edit: 8 years, 3 months ago by Nikola.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1250

• Nikola
  • Administrator
Za podznak Lav (24. stepen, 15. Januar) ima vrh 8.polja (pretnja po život) na 15. stepenu (stepen Blizanaca - SMS poruka) znaka Riba (atentat), a vladari 8.polja su Jupiter i Neptun u 3. polju, u znaku Škorpije - opet ista priča...
Last Edit: 8 years, 4 months ago by Nikola.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1278

• Nikola
  • Administrator
Iz njegove Biografije:

"Ubrzo se Boris ženi Tatjanom, građevinskim inženjerom. S njom dobija dve kćerke, Mašu i Vanju."

Druga Tadićeva žena je Građevinski inženjer - za podznak Lav (24. stepen, datum rođenja 15. Januar ) 9.polje - druga žena pada u znak Ovna - Građevina, Građevinsi inženjer (Mars trigon Uran)...

To ne daje 9.polje u znaku Vage, (ni te tri planete u tom polju - Jupiter, Mesec i Neptun) - za podznak Jarac.....

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1280

• Nikola
  • Administrator
trenutku egzaktne ME-PL konjunkcije, sto je tipican aspekt za tzv. dirty data

Objasni zašto ovaj aspekt daje "dirty data" ...?

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1281

• Nikola
  • Administrator
Onda mi sine da to nije on, da Sunce u 1.kuci na 22 sepenu ne predstavlja njega vec neku drugu, veoma vaznu osobu u njegovom zivotu - naravno, to je ubijeni premijer Djindjic

Kako može Sunce (vladar 8.polja) u 1. polju da opiše Đinđića...???

PS
Jel mu Đinđić bio Deda (1.polje)...?

PS2

Ali to je bila (surova) potvrda ove rektifikacije.

???

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1284

• Nikola
  • Administrator
Iz njegove biografije:

Почетак: Рођен 15. јануара 1958. године у Сарајеву, кад су "снегови били по два метра" (аутобиографија са сајта boristadic.org, сада доступно на сајту "Е-новина").

A kako se vidi da je rođen u Sarajevu i da su , kada se on rodio, "Snegovi bili dva metra" - da je bilo puno snega...?

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1285

• Nikola
  • Administrator
A kako se vidi da je radio kao Profesor u istoj gimnaziji koju je i on završio (1.Beogradska gimnazija)...?

PS
Naravno, očekujem odgovore na sva ova pitanja...(ima ih još...naravno )

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1286

• Nikola
  • Administrator
Umoljavam Uranku da postavi Borisovu kartu (WinStar kartu)

15. Januar. 1958. Sarajevo 19h01min.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1297

• BiljanaJ
Borisova prva žena Veselinka Zastavniković se savršeno uklapa u natalnu kartu, gde je Boris Ascendent Lav.
Borisovo sedmo polje je u znaku Vodolije ( revolucija, bunt, disidenti, opozicija), Uran vladar ovog znaka je otišao u znak Lava u 12.polje a Saturn se nalazi na vrhu 5.polja u znaku Strelca.
Brak Borisa i Veselinke je prema navodima njihovih prijatelja bio buran, prepun opasnosti i adrenalina ( Vodolija). Veselinka je bila buntovnik i revolucionar, učestvovala je u brojnim demonstracijama ( Vodolija) protiv vlasti i vladajućeg režima ( Uran u Lavu). Zbog opozicionog političkog delovanja ( Vodolija), jednom su zajedno završili u zatvoru ( Uran se nalazi u 12.polju koje simbolizuje zatvore). Osječki prijatelji su Veselinku opisivali i kao ateistu, protivnika vere ( Vodolija) ali i veoma obrazovanu i ozbiljnu osobu koja je bila filozofski nastrojena ( Saturn u Strelcu). Boris i Veselinka su po beogradskim podrumima učestvovali u stvaranju opozicionog otvorenog univerziteta na kojem su se okupljali vrhunski intelektualci, profesori koje je koministički režim zbacio sa fakulteta. Veselinka je bila aktivna u radu tadašnjeg Crvenog univerziteta ( vladar 7.polja Saturn u znaku Strelca koji simbolizuje univeritete i još u konjukciji sa Marsom ( aktivnost, borba, akcija), na čijem čelu su bile vođe studentskog pokreta iz 1968.godine.
Veselinka se nakon razvoda ( Vodolija na vrhu 7.polja donosi mogućnost razvoda) povlači u manastir i postaje monahinja ( Vladar 7.polja u 12.polju).

P.S. Odgovor na Nikolino pitanje: Boris je radio kao profesor u gimnaziji koju je završio jer ima vladara 6.polja ( posao), Saturna u 5.polju ( srednja škola, profesura)u znaku Strelca.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1298

• Snezana60
Sunce-vladar ASC-profesor u petom polju-srednja skola u jarcu-klasicno obrazovanje-gimnazija.
Sunce-zivot u jarcu-zima, sneg. Saturn u strelcu na 21 stepenu daje puno snega

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1299

• Farfalla
  • Senior Boarder
Vrh petog polja oznacava trenutak naseg rodjenja ,pa je u trenutku njegov rodjenja bila zima(22 stepen-jarac)i bili su snegovi po dva metra - (strelac-veliko,ogromno)
Ne znam u kom znaku je Sarajevo ,ali ako bi to znala mozda bi odogonetnula i ovaj drugi deo pitanja.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1300

• Farfalla
  • Senior Boarder
Srednja skola klasicna gimnazija-jarac(vrh petog polja na 22 stepenu-jarac) i sunce(vladar Asc,on) u petom polju u jarcu-pa se on vraca(jarac) u gimnaziju kao profesor(sunce).

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1301

• Snezana60
Nisam znala da je vrh petog polja trenutak naseg rodjenja...zar nije to ASC? Trenutak kad smo udahnuli vazduh...pa je vladar ASC - sunce u jarcu?

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1302

• Farfalla
  • Senior Boarder
Vrh cetvrtog polja je trenutak naseg zaceca ,a vrh petog polja je kad se radjamo.Asc je nase fizicko telo,izgled,gradja.

Re: Boris Tadić 8 years, 4 months ago #1304

• Nikola
  • Administrator
Naravno, vladar 6.polja (polje posla) Saturn (klasično obrazovanje - gimnazija, ali i povratak negde) u 5. polju (srednja škola) daje da je radio tamo gde je i išao u srednju školu.

Vladar 5. polja Jupiter (i Saturna koji vlada 6.poljem ) je u znaku Škorpije (reka) pa se ta Gimnazija nalazi u delu grada Beograda pored reke - Dorčol.

PS
Samo mi nije jasno, gde videste Sunce u 5. polju, kada se nalazi tačno na vrhu 6.polja...?
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.27 seconds