Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Da li će Amerika i opozicija u RS srušiti Dodika?
(1 viewing) (1) Guest
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije
  • Page:
  • 1

TOPIC: Da li će Amerika i opozicija u RS srušiti Dodika?

Da li će Amerika i opozicija u RS srušiti Dodika? 3 years, 11 months ago #7601

Uspeo sam da nadjem podatke o rođenju Milorada Dodika.

12.03.1959. u 11:20 časova Banjaluka

Može li neko od vas da postavi kartu, ja ne umem, pa da diskutujemo o ovom važnom čoveku s obzirom da su nad Republikom Srpskom velika iskušenja i da Amerika kroz izdajničku opoziciju pravi haos, podmeće lažne afere i žele da smene čoveka koji se svezao sa Rusijom. Dodikov MC je u Ribama, a Neptun (laži,afere o švercu cigara) u Škorpiji - Laži dolaze iz Federacije preko muslimana koji kroz razne medije plasiraju neistine o navodnom pranju novca, kriminalu i švercu (Mars je na 14 Blizanaca). Ruski SPUTNJIK je objavio da je spremno banjalučko proleće i da će se svim silama krenuti na rušenje vlasti u Srpskoj. I dok ovo pišem mesec prolazi kroz Vodoliju pa spominjem i revoluciju (Uran). Tranzitni Saturn sada napada Dodikov MC pa nam je jasno da Zapad plasira afere i vrsi pritiske. Krajem decembra ove 2016 Saturn će kvadratom napasti Sunce Dodika u polju karijere.

Pišite i vi svoja zapažanja i prognoze!

Hvala i svima neka je srećna 2016 godina :*
Last Edit: 3 years, 11 months ago by Scorpion25.

Re: Da li će Amerika i opozicija u RS srušiti Dodika? 3 years, 10 months ago #7602

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Milorad Dodik:

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Gde si nabavio ove podatke? Da li ih treba proveravati?

Re: Da li će Amerika i opozicija u RS srušiti Dodika? 3 years, 10 months ago #7603

Evo mediji u BiH su objavili njegov rodni list:
The following user(s) said Thank You: Nikola, Uranka11
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.07 seconds