Welcome, Guest
Username Password: Remember me
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije
  • Page:
  • 1

TOPIC: MIGRANTSKA KRIZA

MIGRANTSKA KRIZA 3 years, 11 months ago #7582

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Zanimljivo mi je da do sada niko nije započeo astro diskusiju na ovu temu. Kao da svi želimo da zažmurimo na ono što se događa i da zaboravimo na te ljude kojih je svakim danom sve više i više.

Javnost je podeljena po pitanju ovih dešavanja.
Ipak, vlast u Srbiji vodi politiku da treba tim ljudima pružiti pomoć i izaći im susret. Naravno, to je hrišćanski. Ali nije ni najmanje mudro dati celu ruku nakon što smo pružili jedan prst! Uostalom, samu državu čini njen narod, a ne par ljudi sa vlasti, tako da je moguće te odluke promeniti. Mada, se plašim da će biti kasno.

Stiže nam Saturn u znak Strelca. Mađari (Strelac) podigli su zid (Saturn). Najavljuju i da će svoju granicu braniti vojskom.

Ali to nije sve. Saturn u Strelcu može da donese i zatvaranje drugih granica na Zapadu, zbog čega moja astro zebnja postaje sve izraženija.

Logično, postavlja se pitanje šta će sve to doneti konkretno Srbiji i da li će se ti migranti zadržati kod nas? I dokle će trajati migrantska kriza?

Pluton u astrologiji predstavlja muslimane, a on trenutno tranzitira znakom Jarca i u tom znaku ostaje sve do kraja 2024 godine. Znakom Jarca opisan je Balkan, Srbija, Bosna, Bugarska, Rumunija, Grčka....što odmah objašnjava zašto je migrantska omiljena ruta za putovanje - Balkan, ali i što nagoveštava da se ovi ljudi mogu na našem području zadržati duže vremena.

Karta Stare Srbije (4.Januar 1217. Manastir Žiča (20E38, 43N43), 12h50min LMT 00:00) koja je još uvek aktulna, tj. koja funkcioniše, nagoveštava velike probleme. Pluton (muslimani) svojim tranzitom se približava vladaru Ascendenta Stare Srbije - Veneri, a potom će se primaći i Suncu (vladaru 4. polja). To nimalo nije dobro, jer astrološki ukazuje da će iz dana u dan u našoj zemlji biti sve više migranata ali i da vrlo lako u našoj zemlji mogu ostati na duže vreme. Ovaj problem, po tranzitima tek treba da eskalira, ali i da potraje, bar narednih 5. godina (možda i više).

Uz sve to, ova karta Srbije, ima Mesec (narod) u Škorpiji (muslimani), kao i Plutona (ljudi islamske vere) u 4.polju - u samoj Srbiji.

Druge zemlje strahuju za svoju bezbednost i svoju nacionalni indetitet, zatvaraju granice jer se plaše da ne postanu manjina u sopstvenoj zemlji, a Srbija širi ruke svima, iako je njeno dugogodišnje iskustvo (turci, albanci) mudro opominje da to ne treba nikako da radi.

Naravno, treba pomoći, ali mislim da je najbolja pomoć - privremeni azil dok se situacija u Siriji ne stabilizuje, a onda, molim lepo - vratite se u svoju zemlju! Ne kaže se džabe - za svakog gosta 3 dana dosta...

Nisu se naši preci borili i svoj život dali za nas, da mi poklanjamo našu zemlju koja je na krvlju i znoju stečena. Nije ni interes, da se trenutno dobije malo novca od EU, kao pomoć za te izbeglice, a da se na kraju ostane bez svoje zemlje, domovine, da bi pojedinici profitirali.

I sama Nemačka, u koju su se svi ovi migranti uputili, uskoro će biti u problemu. Ona u svojoj natalnoj karti ima Mesec u Ribama na jako lošem 18 stepenu u kvadratu sa Saturnom na 18 stepenu Jarca, što govori da će sama Nemačka dovesti svoju privredu u pitanje zbog ovolikog broja azilanta. Zbog ovog egzaktnog kvadrata i ona sama mora reći - Stop!

Rešenje ovog problema nazire se u samoj Siriji...O ovome bi mogao Nikola malo da prokomentariše.
The following user(s) said Thank You: Joe

Re: MIGRANTSKA KRIZA 3 years, 11 months ago #7583

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Najnovija vest: Nemačka želi da vrati graničnu kontrolu sa Austrijom www.bbc.com/news/world-europe-34239674?n...inkname=news_central

Re: MIGRANTSKA KRIZA 3 years, 11 months ago #7584

• Joe
  • Gold Boarder
Mesec na 18.stepenu riba je u egzaktnom sekstilu sa saturnom na 18.stepenu jarca. Takođe je u sekstilu je i sa dispozitorom neptunom, pa zato izbeglice (ribe, neptun) i hrle u Nemačku, a oni ih nekako i najviše primaju od svih drugih. Mesec u 9.polju tačno opisuje da izbeglice dolaze iz inostranstva, a kvadrat meseca sa marsom verovatno govori da dolaze iz država u kojima besne građanski ratovi. Mesec je i u dobrom aspektu sa plutonom u škorpiji (muslimani) u 4.polju. Izbeglice će tamo da nađu najlakše i posao jer je neptun u 6.polju. Neptun je u kvadratu sa vladarem asc suncem i vladarem 4.polja (nemački narod) venerom. Čini mi se da to govori da ih možda Nemci sada primaju, trenutno možda ne mogu ni da sagledaju i vide dugoročne posledice svoje politike (kvadrat neptun) ali da će ih izbeglice oslabiti kao naciju i da im ruše uspeh koji imaju (sunce - uspeh kvadrat neptun). Oni trenutno hoće da se pokažu verovatno i zbog svoje istorije da su se promenili, da su humani i žele da pomognu, što je lepo od njih, ali jedno su emocije, a drugo je moć... mislim, ja ne znam prave razloge, ali tako bar deluje kada se gleda na tv-u... kao što i mi Srbi hoćemo da ostavimo dobru sliku u svetu, što je isto dobro, ali treba naravno biti oprezan jer mi imamo dovoljno svoga jada...

Re: MIGRANTSKA KRIZA 3 years, 11 months ago #7585

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Ja ne bih bila ja da ne napravim neku grešku Da, u pitanju je sekstil, a ne kvadrat....

Joe, to si sve lepo objasnio, ali si zaboravio na trenutne tranzite, kao i na Plutona koji tranzitira preko Neptuna i uskoro, Plutona u 6. polju Nemačke, što dovoditi do promene situacije.

Evo na primer Pluton koji je prešao preko Neptuna u 6. polju Nemačke doneo je sankcije Rusiji a od toga najmanje koristi ima Nemačka, koja pokušava da premosti te zabrane i da dalje sarađuje sa rusima.

Znači, jako su bitni tranziti, koje ne smemo zanemariti.
The following user(s) said Thank You: Joe

Re: MIGRANTSKA KRIZA 3 years, 10 months ago #7587

• vajner
  • Platinum Boarder
Joe wrote:
Mesec na 18.stepenu riba je u egzaktnom sekstilu sa saturnom na 18.stepenu jarca. Takođe je u sekstilu je i sa dispozitorom neptunom, pa zato izbeglice (ribe, neptun) i hrle u Nemačku, a oni ih nekako i najviše primaju od svih drugih.

U karti Nemačke Mesec (narod) je u sekstilu (lako) sa Saturnom iz znaka Jarca (Srbija) i Neptunom (izbeglice) a Saturn i Neptun su u kvadratu (teško, uz napore) sa Suncem (vladar Asc - teritorija Nemačke) sa vrha IV kuće (zemlja) iz znaka Vage (politika, kompromis, unija) i to može značiti da izbeglice (Mesec u Ribama) lakše dolaze do Srbije (Mesec u sekstilu sa Saturnom i Neptunom iz znaka Jarca) a od Srbije do Nemačke uz velike napore (Saturn i Neptun u kvadratu sa Suncem - vladar Asc) sa vrha IV kuće i da će Nemačka političkom odlukom i kompromisom sa članicama EU (Sunce u Vagi) primiti ih na svoju teritoriju (Sunce u sekstilu sa Asc).
Last Edit: 3 years, 10 months ago by vajner.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.10 seconds