Welcome, Guest
Username Password: Remember me
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Novak Đoković

Re: Novak Đoković 5 years, 5 months ago #7208

• Nikola
  • Administrator
Ljubitelji Astrologije često pitaju šta se dešava kada jedno polje zahvata dva ili više znakova.

Novakov horoskop , njegovo 7.polje koje opisuje sve u vezi braka, pa i sam čin venčanja, je dobar primer za to.

Njegovo 7.polje počinje u znaku Vodolije i zahvata dobar deo znaka Riba.

Njih dvoje su obavili prvo Civilno Venčanje (vrh 7.polja je u Vodoliji), gde je pretila vremenska nepogoda, pa se čak razmišljalo o tome da se pomeri satnica venčanja (sve je to Vodolija).

A za dva dana obaviće i Crkveno Venčanje , a to je zbog uticaja sledećeg znaka Riba (crkva, more), u 7.polju.
Last Edit: 5 years, 5 months ago by Nikola.

Re: Novak Đoković 5 years, 5 months ago #7209

• Nikola
  • Administrator
Pre neki dan, baš dobijem podatke rođenja Djokovićeve žene Jelene.

17. Jun 1986. Beograd u 22h 36 min EET-2

To vreme rođenja sam dobio, nisam proveravao da li je tačno.

Neka neko postavi Jeleninu kartu

Re: Novak Đoković 5 years, 5 months ago #7211

• Zmajče
  • Expert Boarder
Ne znam da postavim kartu.

Jelena ima 7.kuću (muž) u Lavu (uspeh) na 2 stepenu (=Bik -novac, uspeh). Sunce (muž) je u Blizancima (mlađe) - pa je njen muž mlađi od nje.
7.kuća je u Lavu - pa njen muž voli i da se hvali.

Novak ima vladara 7.kuće (žena) Uran u konjunkciji sa Saturnom (starija) - pa je žena starija od njega.

I Novak i Jelena imaju vladara 7.kuće u 5.kući - ljubav iz srednje škole.

Re: Novak Đoković 5 years, 5 months ago #7212

• major
  • Fresh Boarder
Evo karte od Jelene.
file:///E:/jelena%20djokovic.htm

Re: Novak Đoković 5 years, 5 months ago #7215

• logos
  • Expert Boarder
Natalna karta Jelene Ristić Đoković:

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Re: Novak Đoković 5 years, 5 months ago #7222

• Nikola
  • Administrator
" Новак Ђоковић оженио се Јеленом Ристић на Светом Стефану. Пар је изговорио судбоносно да пред матичарем у капели која је постављена само за њих. Упркос киши и ветру церемонија је била гламурозна и младенци и гости су се одлично забаљали.

У моменту док су читали завете једно другом загрмело је, а Новак није могао да ћути него је у свом стилу рекао: Ето и Бог одобрава.

Јелена је, како то обичаји налажу, одмах после венчања бацила је бидермајер девојкама. Хтела је да баци својој сестри, али настала је велика гужва, свака девојка је хтела да га има, па није било коме је намењено него коме је суђено - бидермајер није ухватила Јеленина сестра него друга девојка.

И Новак, познат по својим шалама и великим смислом за хумор, имао је бидермајер за бацити. Окупио је све мушкарце, али када је бацио бидермајер - сви су се разбежали куд који...."

---------------

Evo još jednog dokaza da mu 7.polje pada u znak Vodolije (grmljavina...):

У моменту док су читали завете једно другом загрмело је, а Новак није могао да ћути него је у свом стилу рекао: Ето и Бог одобрава.
The following user(s) said Thank You: zlatkoOS

Re: Novak Đoković 4 years, 5 months ago #7568

• Joe
  • Gold Boarder
Još jednom pobednik Vimbldona, najbolji na svetu u kraljevskom sportu na najstarijem i najuglednijem turniru na svetu. Astrološki potpuno jasno. Jupiter (tenis, kraljevski) gotovo na asc Novaka u konjukciji sa venerom u 1.polju.Sve to u lavu, na Regulusu (biti najbolji), pa vidimo kako Nole ljubi (venera) pehar (lav). Mesec, koji vlada dnevnim događajima i popularnošću u blizancima i 10.polju.
Iako nije lako igrati protiv Federera, premda je Novak u izvrsnoj formi, znajući pomenute tranzite planeta, malo sam bio relaksiraniji pred današnji meč.
ŽIVEO KRALJ NOLE!
The following user(s) said Thank You: Nikola, Uranka11

Re: Novak Đoković 4 years, 4 months ago #7569

• Nikola
  • Administrator
Da, i ja sam bio miran kada sam video da Mesec tranzitira njegovim 10 poljem (pobeda) i njegovim znakom, Blizancima....uz to, Jupiter mu ida ka Ascendentu (25 Lava) - morao je da pobedi
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 2.17 seconds