Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Tranzitni jupiter na stepenu svoje egzaltacije
(1 viewing) (1) Guest
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije
  • Page:
  • 1

TOPIC: Tranzitni jupiter na stepenu svoje egzaltacije

Tranzitni jupiter na stepenu svoje egzaltacije 6 years, 7 months ago #6482

• jupiter
  • Junior Boarder
Vlasnik DM-a šokirao svijet: “Sve bogatstvo darujem, želim biti slobodan!”

www.banjaluka.com/vijesti/kratke-vijesti...zelim-biti-slobodan/

Maloprodajni njemački trgovački lanac DM po mnogočemu je drukčiji od današnjih liberalnokapitalističkih kompanija: plate blagajnica kreću se od 6500 do 7000 kuna , primaju 14 plata i četiri puta godišnje dobiju poklon-pakete s proizvodima Drogerie Markta (DM). I baš kada se činilo da je tvrtka dosegla plafon u provođenju “kapitalizma s ljudskim licem”, svijet je ostao zaprepašten novom viješću: Götz Werner, vlasnik DM-a, odrekao se bogatstva i cjelokupan udio u vlasništvu poklonio jednoj dobrotvornoj fundaciji!

Time je potvrđeno ono što su mnogi koji ga znaju govorili – Götz Werner je vrlo neobičan čovjek pa nije čudno što je i njegova kompanija takva. On sam potvrdio je riječima: “Nije sramota postati bogat, ali sramota je bogat umrijeti”.

Vijest objavljena baš kad je tranzitni Jupiter na 15. stepenu Raka, odnosno stepenu svoje egzaltacije. Rak (humanitarno) Jupiter (veliki novac). Ono što je interesantno je da je jupiter retrogradan, i onda sam istraživao i tu simboliku retrogradnosti i došao do istog teksta koji je objavljen 17.8.2010. Pomislio sam da je greška ali nije ispostavilo se da je na nekoliko foruma ovaj tekst komentarisan baš oko tog datuma. Tako da se ovim jasno vidi dejstvo tranzita retrogradnog jupitera na 15 stepenu Raka Takođe jupiter je bio retrogradan i tog 17.8.2010.

www.jutarnji.hr/g-tz-werner--vlasnik-dm-...ti-slobodan-/878540/

Osim ovog primjera za koji mislim da je dobar, a Vi me ispravite ako sam negdje pogriješio, jer ja sebe smatram amaterom, interesuje me Vaše mišljenje kako bi mi obični ljudi mogli iskoristiti ovaj tranzit Jupitera. Trenutno je retrogradan, ali opet će se vraćati na ovaj stepen. Ima li ko ideju kako da se pripremimo
Last Edit: 6 years, 6 months ago by jupiter.

Re: Tranzitni jupiter na stepenu svoje egzaltacije 6 years, 7 months ago #6486

• logos
  • Expert Boarder
"Rak (humanitarno) Jupiter (veliki novac)."

Humanost je u simbolici znaka Vodolije. Upravo ulazimo u eru Vodolije pa se očekuje da ta karakteristika preovlada.

Inače, ako pogledamo kartu neba za 17.08.2010. možemo videti konjunkciju Jupitera (veliki novac) i Urana (humanost) koji je u znaku Riba (milostinja, milosrđe).
Last Edit: 6 years, 7 months ago by logos.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.20 seconds