Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Učiti Astrologiju iz Života :::::::::::::::
(1 viewing) (1) Guest
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije

TOPIC: Učiti Astrologiju iz Života :::::::::::::::

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 5 months ago #6848

• Nikola
  • Administrator
Narkomani....

Jel treba i da objasnim ?
Last Edit: 5 years, 5 months ago by Nikola.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 5 months ago #6851

• panić
  • Gold Boarder
hahaha...sport je smrt bavite se drogom...

šalim se naravno...logičan je odgovor...

Nego ovaj tekst sam postavio kao uvertiru za jučerašnji dan šta mi se sve desilo...

Sedim u kancelariji i zove me kolega, kaže idi skuvaj one špagete u kuhinji...i dođi do magacina da igramo fudbal...a Mesec u biku(kuhinja,hrana,fudbal)...

Imam natalno 6 polje(posao,kolege) u ribama(droga),još je tranzitni Neptun(droga) sada u mom šestom polju(posao)...pa su kolege naduvane svaki dan i uglavnom po ceo dan.... ...a moj natalni Mesec takođe u 6 polju i znaku riba...pa su uglavnom i cirke(Mesec)...

Odgovor na moje gore postavljeno pitanje ko bolje igra fudbal...naravno ovi izdrogirani...jer je Venera(fudbal) egzaltirana u ribama(droga)...

Odlazim kod frizera tačno je bilo 18:50pm...Mesec je tada bio na 25*(ovan-frizer) znaka bika...

A oni tamo vode debatu o Nataši Bekvalac(25.09.1980) i njenoj frizuri, a asc trenutka je bio baš na njenom Suncu(osoba,kosa)...

Pričaju o pevačici(bik),posle toga o muzici(bik) i pevanju(bik)...

još ovaj moj frizer kaže da lepo peva kao Pavaroti(bik)...hahahahaha

Onda mušterija do mene priča o majstorima(stepen ovna-25*) u kuhinji(Mesec u biku)...

Tranzitni Mars(frizer,majstori) nalazi se na vrhu mog drugog polja...na 27* vage...

Kaže ona "ne mogu da se odlučim u koju boju da okrečim kuhinju"...

Dakle ona kod fizera(Mars) priča(Mars na 27*-blizanci) o svojoj neodlučnosti(vaga) u koju boju(vaga) da okreči kuhinju(bik-2 polje)...

Posle sam otišao da kupim(bik) patike...i otišao da jedem(bik)...

Egzaltirani Mesec u znaku bika...
The following user(s) said Thank You: indii

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 5 months ago #6852

• strelica
  • Platinum Boarder
panić wrote:
Sedim u kancelariji i zove me kolega, kaže idi skuvaj one špagete u kuhinji...i dođi do magacina da igramo fudbal...a Mesec u biku(kuhinja,hrana,fudbal)...

radite u kancelariji, a imate kuhinju... da nije restoran? ili fabrika "neka hrana"?

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 5 months ago #6853

• panić
  • Gold Boarder
nije...ništa od navedenog...zbog navedenog o drogi i alkoholu vezano za moje kolege...ne bih da ih kompromitujem, pa neću reći gde tačno radim...u pitanju je Merkur i blizanci...pa nagađajte...
The following user(s) said Thank You: strelica

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 5 months ago #6859

• Nikola
  • Administrator
Venera kao vladar znaka Bika (fudbal) je u znaku Riba egzaltirana, ima najjače dejstvo, pa su narkomani (Ribe) pobedili....

Jel tako Paniću...?
Last Edit: 5 years, 5 months ago by Nikola.

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 5 months ago #6860

• panić
  • Gold Boarder
Upravo tako...gospodine Stojanoviću...

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 5 months ago #6862

• panić
  • Gold Boarder
Kad smo već kod drogeraša...

a zašto se naduvanim osoba izuzetno otvori apetit posle vutrice?

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 5 months ago #6966

• panić
  • Gold Boarder

Interesantan video...koji dokazuje da je Merkur(ptica) egzaltiran u vodoliji(genijalnost)...

obavezno pogledajte...

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 4 months ago #6979

• panić
  • Gold Boarder
Jako interesantna priča iz mog života koja se ponavlja konstantno i toliko sam zapanjen da moram to da podelim sa vama...čak je poprilično i smešna...

Jednom nedeljno odlazim da se vidim sa mojom mamom (škorpija) do TC Piramida(škorpija) i uvek pijemo kafu u kafiću koji se zove Konkord...

I svaki put...ali svaki put ja da izvinete kenjam u tom kafiću dva puta u razmaku od pola sata...što mi se inače apsolutno samo dešava kad sedim sa mamom u tom kafiću...

Evo i zašto to sve se zbiva...

Vladar mog osmog polja(velika nužda) je Mars i nalazi se u Lavu na 5*(stepen lava) u konjunkciji sa Suncem u Lavu...jaka simbolika Lava(kafić)...

Pluton(velika nužda)je u škorpiji na 2* i kvadrira(akcija)mi u paketu i Sunce i Mars koji su položeni u 11 polju(avion) u Lavu(francuski)...

Pa se lepo nakupila energija škorpije(moja mama,piramida), u kaficu koji se zove konkord(Sunce i Mars) u 11 polju u Lavu, kvadrat Pluton(velika nužda)...

Usput mi je Merkur(vladar podznaka) takođe u Lavu(kafić) u jakom kvadratu(akcija) sa Saturnom(suvladar 5 polja-kafić) koji je takođe u škorpiji...

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 4 months ago #6980

• Joe
  • Gold Boarder
Kad već pišeš na tu temu, moram da ti kažem da se "slučajno" desilo da sam ovu tvoju avanturu pročitao upravo kada sam seo na wc šolju. Vezano za ovu tematiku, ja imam plutona, suvladara 6.polja i vladara znaka, na 20.stepenu u 6.polju. Jedna od stvari koje na poslu najviše volim je "profesorski" wc, za koji samo zaposleni imaju ključeve. Unutra je čisto i toplo, kao kod kuće. A što tek ideje umeju da navrću...pola genijalnih misli mi odatle dolazi.

e baš smo neke seronje paniću... šta ćeš...a volim i ono drugo, škorpionsko, dvaput ovo, triput ono...

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 4 months ago #7040

• zlatkoOS
  • Expert Boarder
  • u potrazi ...
Čitam ... engleska riječ za groblje (pluton) cemetery je nastala iz grčke koimētērion ... što u prijevodu znači: spavaonica, soba za spavanje (ribe).
Još jedan neposredni dokaz da je pluton egzaltiran u ribama
The following user(s) said Thank You: Nikola

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 4 months ago #7043

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Juče sam išla sa sinom kod moje mame u Banju Koviljaču na ručak. Moje 12. polje (koje opisuje svaku banju) počinje u znaku Bika (ručak).

Nakon ručka, sedimo u dvorištu kuće, kad mi prilazi sin koji je pre toga nešto čeprkao po travi ( 12. polje u Biku - trava) i donosi detelinu sa četiri lista! Kaže - evo majka, ovo je za tebe!

Znači, sada ću imati sreće!!!!

Naravno, pomislih u sebi, da sam našla detelinu sa četiri lista baš u Banji, jer se u mom 12. polju (Banja) nalazi Jupiter (sreća) na 21 stepenu (sreća) u Biku (našla sreću u travi u vidu deteline)!!!!

Sve se uklapa...ali pomislih, zašto je moj sin dao meni tu detelinu? Zato što on ima Jupiter (sreća) u Raku (majka) pa je logično da ju je doneo meni.
Ljubi ga majka...

Kad sam već ispričala ovu priču, moram da vam saopštim još jednu...

Moja majka je jedne godine na ulici našla pravu pravcatu konjsku potkovicu koja takođe donosi sreću.
Ona je podznak Vaga, sa Venerom u Strelcu u 3. polju (konj, potkovica u 3. polju - na ulici). Inače ima i Sunce u Strelcu (sreća).
Last Edit: 5 years, 4 months ago by Uranka11.
The following user(s) said Thank You: Nikola, panić

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 3 months ago #7099

• panić
  • Gold Boarder
Glavna karakteristika Saturna su prstenovi koji ga opasavaju u 7 pojaseva

Citam opis planete Saturn na Vikipediji...da covek zanemi...

Saturn je egzaltiran u vagi(prstenje),iz tog razloga oko Saturna imamo prstenje...ali tacno 7(vaga) pojaseva...hahaha

Racunajuci i Mesec kao planetu Saturn je 7 planeta po redu od Sunca...Saturn egzaltiran u vagi(7 znak)...
Last Edit: 5 years, 3 months ago by panić.
The following user(s) said Thank You: Nikola, indii

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 5 years, 1 month ago #7169

• panić
  • Gold Boarder
Fascinantno kako planete deluju i njihove energije...

Fudbalski klub Crvena Zvezda ima Sunce u ribama kao i vecina velikana(Real,Bayern,Inter) jer je Venera(fudbal) egzaltirana u ribama...

Sunce u ribama ukazuje na predsednika kluba(Sunce) koji je bio hapsen(ribe) u pitanju je Dragan Dzajic...

E sad odlazi Dzaja dolazi Zvezdan Terzic(generalni sekretar),opet simbolika Sunca...i gospodin Terzic je bio hapsen i dalje se vodi spor protiv njega...

Ode jedno Sunce u ribama...dodje drugo Sunce u ribama...neverovatno kako rade energije planeta...
The following user(s) said Thank You: Nikola

Re: Učiti Astrologiju iz Života ::::::::::::::: 4 years, 10 months ago #7340

• Nikola
  • Administrator
Javlja mii se juče Uranka preko Skajpa i kaže :

" Pre neki dan sam se setila...Sa Pedjom, bivšim mužem (9.polje) jednom prilikom se dogovorimo da gledamo zajedno jednu seriju od početka do kraja...I zamisli...odgledali smo seriju Urgentni centar...
takođe, odgledali smo i sve epizode serije Prijatelji "

Uranka u svom horoskopu ima vladara 3.polja (TV) u Devetom polju (drugi brak) koje počinje u znaku Vodolije - Prijatelji, Urgentni Centar

The following user(s) said Thank You: Uranka11
Time to create page: 0.16 seconds