Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Vanredni sastanak Bildeberg grupe
(1 viewing) (1) Guest
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije
  • Page:
  • 1

TOPIC: Vanredni sastanak Bildeberg grupe

Vanredni sastanak Bildeberg grupe 7 years, 6 months ago #4910

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Čitajući stranu štampu, saznah da se danas u Rimu, održava vanredan sastanak Bildeberg grupe. To ne bi bilo ništa neobično da se ova grupa ne sastaje jednom godišnje i to uglavnom u maju i junu mesecu. Ove godine je presedan, jer se Bildeberg grupa sastala vanredno i to baš na pomračenje Sunca.
Sastanak je započeo sa posetom muzeja Kapitol u Rimu u 17 h. Pa ko hoće, može da uradi kartu za to vreme...i nek razmišlja o terijama zavere....pustite mašti na volju...

beforeitsnews.com/alternative/2012/11/ev...in-rome-2494602.html
Last Edit: 7 years, 6 months ago by Uranka11.

Re: Vanredni sastanak Bildeberg grupe 7 years, 6 months ago #4911

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Karta sastanka

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.

Re: Vanredni sastanak Bildeberg grupe 7 years, 6 months ago #4912

• Nikola
  • Administrator
Karta sastanka je blago rečeno Jeziva...Ascendent na zloglasnom Algolu, sa Južnim Čvorom (loše, loše, loše energije...)....Mesec koji simboliše Ljudsku Rasu na opet jezivom 18.stepenu pa još znaka Škorpije...sve gore od goreg.

Ako donose neku "sudbonosnu odluku" za čovečanstvo, ne možemo se nadati ničemu dobrom...

Re: Vanredni sastanak Bildeberg grupe 7 years, 6 months ago #4916

• Vojkan
  • Junior Boarder
Pozdrav svima.
Samo zelim da dodam par stvari ( nisam astrolog )na ono sto sam zapazio u poslednjem periodu a odnosi se na svetsku sliku i priliku. Ne znam ko je imao prilike da procita intervju Nikole Stojanovica ( Trece Oko ) gde je situaciju objasnjenio sa veoma konkretnim tekstom a sagledavajuci okolnosti ( zivim u inostranstvu ) 30-god u USA a sada u Australiji, mogu reci da je sve to sto je Nikola spomenuo veoma tacno i moguce.Sve ide ka razaranju sa velikim ratom, a pogotovu ce biti neophodno da se ljudi zblize i pomazu jedni drugima.
Mislim da i taj iznenadni satanak vladajuce grupe ( da im nespominjem ime - gade mi se )proizisao iz potrebe jer se nisu nadali da ce svet shvatiti njihove namere tako brzo zahvaljujuci internetu. Narocito znanje kao sto vi Astrolozi imate i sirite to svuda po svetu, stavlja ih u procep brzog donosenja naknadnih odluka a Ja tu vidim nas spas, jer ko brzo radi taj i gresi.Mozda bi Nikola trebao da postavi taj intervju za one koji nisu imali prilike da ga procitaju..Pozdrav

Re: Vanredni sastanak Bildeberg grupe 7 years, 6 months ago #4918

• zlatkoOS
  • Expert Boarder
  • u potrazi ...
jedna prigodna:
The following user(s) said Thank You: Vojkan
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.11 seconds