Welcome, Guest
Username Password: Remember me
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije

TOPIC: Pluton - Neptun

Re: Pluton - Neptun 6 years, 9 months ago #6191

• Nikola
  • Administrator
Interesantno je da sam ranije mislio da je Pluton egzaltiran u Blizancima . Puno ljudi strada u saobraćaju, govor mržnje and td...Verovatno sam na nesvesnom nivou "osetio" egfzaltaciju Plutona na 15 stepenu (stepen Blizanaca) znaka Riba.

Ima puno logike, jer 15 stepen (svakog znaka) je izuzetno opasan za Saobraćaj, daje da puno ljudi sa nekom planetom, ili vrhom polja na tom stepenu strada u saobraćaju.

Pre odprilike mesec dana gledam jedan film sa religijskom temom, setim se Isusa Hrista, on je umro pa je Vaskrsao.

Saradnik sajta, koji je svoje tekstove potpisivao kao Srbin je našao tačan horoskop Isusa Hrista, sa Ascendentom na 15. stepenu znaka Riba - On (Ascendent) je umro , pa Vaskrsao. Njegov Ascendent se nalazi na 15. stepenu znaka Riba, na mestu Egzaltacije Plutona (Smrt ali i Vaskrsenje). Tekst o Isusu Hristu imate na Starom Sajtu.

Sve religije pišu o Apokalipsi - Pluton, kako će se "podići mrtvi".....opet dolazimo do egzaltacije Plutona (mrtvi) u znaku Riba (religija)...
Last Edit: 6 years, 9 months ago by Nikola.
The following user(s) said Thank You: indii

Re: Pluton - Neptun 6 years, 9 months ago #6194

• Uranka11
  • Platinum Boarder
  • Slučajnost ne postoji
Nikolino zapažanje o stepenu egzaltacije je veoma bitno jer potvrđuje neka moja istraživanja.

Uopšte nemam dilemu da se Plutonova egzaltacija nalazi na stepenu Blizanaca, a osim prethodno navedenih primera, to potvrđuje i činjenica da na svakom grobu (Pluton) piše (Merkur) nečije ime (Merkur).

15. stepen Riba je najočiglednije mesto egzaltacije Plutona, a to potvrđuje i karta Isusa Hrista.
The following user(s) said Thank You: zlatkoOS, indii

Re: Pluton - Neptun 6 years, 7 months ago #6382

• panić
  • Gold Boarder
Slučajno sam pročitao danas, za koji deo tela najčešće škorpija ujeda ljude...
U testu piše, kada je slučajno nagazimo stopalom naravno i kada nam uđe u obuću...

Škorpija(Pluton), stopalo,obuća(ribe)...
Svi znamo gde je egzaltiran Pluton...eto još jednog dokaza

Re: Pluton - Neptun 6 years, 7 months ago #6383

• zlatkoOS
  • Expert Boarder
  • u potrazi ...
Kada ljudi umru (smrt - pluton), pokapaju se u raku - rupu ( ribe - neptun)

Re: Pluton - Neptun 6 years, 7 months ago #6390

• panić
  • Gold Boarder
pokapaju se u raku - rupu ( ribe - neptun)

Raka,rupa(Pluton,škorpija)
The following user(s) said Thank You: Uranka11
Time to create page: 0.29 seconds