Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Saturn u Škorpiji - problemi u Bosni i Hercegovini
(1 viewing) (1) Guest
pravila diskusije
opis ili pracvila diskusije
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Saturn u Škorpiji - problemi u Bosni i Hercegovini

Re: Saturn u Škorpiji - problemi u Bosni i Hercegovini 6 years, 7 months ago #6407

• jupiter
  • Junior Boarder
Uranka apsolutno si u pravu. Mislim da se i zbog tvog imena, baš tvoje tvrdnje i identifikacije MC nalazi na 23 stepenu Jarca, pa tako baš ti (astrolog = 23 stepen) prvo i posebno izdvajaš i analiziraš Neptun na MC, a sa druge strane zbog prirode "zla" BiH kao države ASC je na 18 Bika. Naravno ja sam amater i laik, ovo je moje mišljenje, ali volio bih da se nastavi o ovoj temi.

Re: Saturn u Škorpiji - problemi u Bosni i Hercegovini 6 years, 7 months ago #6409

• logos
  • Expert Boarder
"Ova karta može da bude tačna kao karta Bosne - teritorije na kojoj žive muslimani,..."

Da, o tome sam pisao jer je po meni dejtonskim sporazumom stvorena veštačka federacija koja nema nikakvog smisla a to se do sada dokazalo u mnogim slučajevima pa zato mislim da nema smisla kartu takve kvazi države analizirati jer je evidentno da neće još dugo opstati (čudi me da još uvek traje).

U karti za 01.03.1992. 7. kuća je u Biku (Asc Prve srpske države je u Biku) a ona simbolizuje partnerske odnose pa su Srbi kasnije političkim (7. kuća) odlukama bili prinuđeni na neku vrstu partnerskih odnosa sa muslimanskom BiH (Asc u Škorpiji). Vrh 10. kuće (državni vrh) je na 7. stepenu (politika) znaka Lava (glavni šef države) a vladar Sunce je u 5. polju (glumiti, izigravati) u znaku Riba (fiktivno, nerealno) pa predsednike federacije niko ne smatra za ozbiljno jer samo formalno izigravaju prvog čoveka u kvazi državi.

"Taj trenutak, potpisivanja Dejtonskog sporazuma je i početak zajedničke države - Bosne i Hercegovine (države u kojoj žive zajedno Muslimani i Srbi)."

To je tačno ali je tačno i to da smo i mi mnogo godina živeli u raznim Jugoslavijama ali se stalno vraćamo na kartu Prve države Srbije koja nas determiniše.
Last Edit: 6 years, 7 months ago by logos.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.19 seconds